Express-Miejski.pl

Wsparcie potencjału ratowniczego. Strażacy-zawodowcy z nowym zestawem narzędzi akumulatorowych

Kopalnia Surowców Mineralnych „BYCZEŃ” sp. j. Kazimierz Rupiński i Ireneusz Machynia ufundowała zestaw narzędzi akumulatorowych dla KP PSP w Ząbkowicach Śląskich fot.: KPPSP w Ząbkowicach Śląskich

Państwowa Straż Pożarna w Ząbkowicach Śląskich otrzymała zestaw narzędzi akumulatorowych, które umożliwią podjęcie szybszych działań na miejscu zdarzenia.

Państwowa Straż Pożarna jest zawsze gotowa, by nieść pomoc w każdej sytuacji, lecz rzadko się zdarza, że to ona otrzymuje bezinteresowną pomoc.

- Serdecznie dziękujemy Państwu Loretcie oraz Ireneuszowi Machynia za nieodpłatne przekazanie zestawu narzędzi akumulatorowych dla Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ząbkowicach Śląskich. Okazana empatia i altruistyczna postawa wprawiła Nas w zdumienie ponieważ pokazała, że w dzisiejszych czasach można jeszcze spotkać życzliwych ludzi, dla których dobro wspólne oraz szeroko rozumiane bezpieczeństwo ma ogromne znaczenie -  informuje asp. Mirosław Gomółka z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich

Doposażenie ząbkowickiej jednostki ratowniczo-gaśniczej w powyższy zestaw stanowi znaczące wzmocnienie potencjału ratowniczego i umożliwi podjęcie szybszych oraz skuteczniejszych działań na miejscu zdarzenia. - W związku z powyższym jeszcze raz kierujemy serdeczne podziękowania za okazane wsparcie dla Kopalni Surowców Mineralnych „BYCZEŃ” sp. j. Kazimierz Rupiński i Ireneusz Machynia.

KPPSP w Ząbkowicach Śląskich

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA