Express-Miejski.pl

Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono ciało poszukiwanego Stanisława Hrabczaka

Znaleziono ciało Stanisława Hrabczaka fot.: mp

Nie żyje 78-letni Stanisław Hrabczak. Jego ciało po 12 dniach od zaginięcia znaleziono w trudno dostępnym terenie leśnym w okolicach Muszkowic (gm. Ciepłowody).

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna targnął się na własne życie.

- Od godz. 10 prowadzono dziś kolejne wzmożone działania związane z poszukiwaniami zaginionego. Brało w nich udział około 50 policjantów, a także grupa poszukiwawczo-ratownicza wraz z psami, strażacy oraz wszystkie osoby chętne. Przeszukiwano las metr po metrze i w godzinach popołudniowych natrafiono na ciało mężczyzny - informuje Ilona Golec, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Mężczyzna przez lata pracował jako pilarz w okolicznych lasach i doskonale znał tamte miejsca. Jego ciało znaleziono kilka kilometrów od domu.

78-latek ostatni raz widziany był w sobotę, 20 marca. Wówczas wyszedł z domu i już do niego nie wrócił. Bliscy o zaginięciu poinformowali policję. Mężczyzna od tamtego czasu nie kontaktował się z bliskimi, nie był też w kolejnych dniach przez nikogo widziany. Do poszukiwań mieszkańca Muszkowic dysponowano m.in. policyjny helikopter, specjalistyczne grupy poszukiwawczo-ratownicze. Wówczas poszukiwania nie przyniosły żadnego rezultatu. Jego ciało znaleziono niemal dwa tygodnie po zaginięciu.

KOMENTARZE ZOSTAŁY ZABLOKOWANE.

em24.pl

REKLAMA