Express-Miejski.pl

W Ziębickim Centrum Kultury realizują projekt „Kultura w sieci"

W tygodniowym szkoleniu w formie on-line z ramienia ZCK uczestniczą Dominika Samborska i Wiktor Ochał. Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty oraz przeprowadzą szkolenia z nabytych umiejętności dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Ziębice fot.: Ziębickie Centrum Kultury

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Ziębicka instytucja w ramach projektu otrzyma niezbędne wyposażenie oraz podniesie kwalifikacje pracowników.

„Kultura w sieci" to nowy program realizowany przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju w partnerstwie z Ziębickim Centrum Kultury.

Projekt Sieć na kulturę ma na celu podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników Ziębickiego Centrum Kultury oraz rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży z terenu Gminy Ziębice, w wieku 10-18 lat.

W tygodniowym szkoleniu w formie on-line z ramienia ZCK uczestniczą Dominika Samborska i Wiktor Ochał. Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty oraz przeprowadzą szkolenia z nabytych umiejętności dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Ziębice. Dzięki uczestnictwu w projekcie instytucja otrzyma bezpłatnie 6 laptopów, które posłużą do przeprowadzenia zajęć edukacyjnych w ramach programu oraz w przyszłości do zajęć stałych.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej").

Ziębickie Centrum Kultury

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • (this post was banned by administrator)

  2021-01-19 00:04:29

  gość: ~Wuuu

  (this post was banned by administrator)

 • 2021-01-19 09:16:57

  gość: ~takitam

  Już widziałem "pięknie" zmarnowane pieniądze, ale ... to zdaje się walczy o palmę pierwszeństwa.

  CO ZA GŁUPOTA.

  //// Projekt Sieć na kulturę ma na celu podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników Ziębickiego Centrum Kultury oraz rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży z terenu Gminy Ziębice, w wieku 10-18 lat. ////

  Kompetencja cyfrowa ..... Ha ha ha ha ha ... haha.

  No takiej kretyniady już dawno nie słyszałem.

  jeszcze (od biedy) jestem w stanie zrozumieć, że jacyś pracownicy, jakiegoś urzędu, przechodzą jakieś szkolenie w zakresie terminów informatycznych, ale na litość boską .... (że zacytuję ponownie) //// rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży z terenu Gminy Ziębice, w wieku 10-18 lat. /////

  Czyli co ? .... będą próbować uczyć młodych, co jest dobre w necie, a co nie ?

  Przecież to DOSŁOWNIE zmarnowane pieniądze i czas.

  Owszem, nawet jeśli ktoś zechce uczestniczyć w tych zajęciach, to po nich co ? .... do niektórych treści nie będzie zaglądał bo usłyszał na zajęciach że są niewłaściwe ?

  Albo nie będzie uczestniczył w dyskusjach (np. fora internetowe) w wybranej przez siebie formie, bo na zajęciach ktoś powiedział, że to jest be ?

  Weźcie wy się wszyscy tam w tym ZCK puknijcie (ale tak konkretnie) w coś co nazywacie mózgiem.

  Poza tym, że znowu posłużę się cytatem:
  //// Dzięki uczestnictwu w projekcie instytucja otrzyma bezpłatnie 6 laptopów ////

  Z powyższego wynika, że te laptopy podarował jakiś producent laptopów od tak, z dobrego serca, bo zależy mu na kulturze w sieci ?
  Pytam, bo i le wiem, nie ma czegoś takiego jak bezpłatność.
  Ktoś te laptopy wyprodukował i ktoś za nie zapłacił prawdziwymi pieniędzmi i coś mi się wydaje, że są to WASZE PIENIĄDZE mili podatnicy, czyli jeden urząd, podarował drugiemu sprzęt który został zakupiony za gminne pieniądze, czyli ... WASZE.

  ... i nie byłoby w tym może nic złego, gdyby te pieniądze posłużyły czemuś sensownemu, ale ten DEBILIZM, to DOSŁOWNIE wyrzucenie pieniędzy w błoto.

  ... a sam tzw. Projekt "Kultura w sieci" będzie równie skuteczny i mądry co walka niejakiego Don Kichota z urządzeniami do mielenia ziarna.

  ===========================
  .... a przecież można mądrzej, czyli wzorem projektu ząbkowickiego, wydać pieniądze na zakup np. zestawów Arduino dla szkół i uczyć młodych do czego to i po co.
  Takie szkolenie przyniesie REALNE zyski naszej gospodarce, Polsce ogólnie, a uczestnikom szkolenia szczególnie.

 • 2021-01-19 20:02:17

  gość: ~logarytmnaturalny

  Tak czy siak, tak czy siak, wszystkim piątej klepki brak.
  Fiku miku, fiku miku, idę jako znieść w kurniku.

 • 2021-01-20 05:12:19

  gość: ~Wuuu

  ostatnio dodany post

  Lepiej zaiwestujcie w kurs angielskiego bo "kierownik" na wymianie uczniow sie rozpłakał jak slowa nie rozumiał. Hahahahaha hahahaha

REKLAMA