Express-Miejski.pl

Zaprojektuj logo Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki i wygraj atrakcyjne nagrody

Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki fot.: e-zok.pl

Do wygrania m.in. rodzinny karnet do Słonecznego Parku Wodnego, rodzinny bilet do kina ZCKiT na wybrany seans w 2021 roku, a także przenośny głośnik bluetooth.

- Wystarczą kredki, flamastry i inne przybory plastyczne, a przede wszystkim ciekawy pomysł! Na Wasze prace czekamy do 5 lutego. Można je dostarczyć osobiście lub mailowo: konkurs@zckit.pl - mówią pracownicy ZCKiT.

Spośród wszystkich zgłoszeń jury wyłoni trzy najbardziej kreatywne pomysły, które nie tylko zostaną nagrodzone upominkami, ale przede wszystkim staną się inspiracją do stworzenia oficjalnego logo Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki.

Do wygrania m.in. zestaw gadżetów promocyjnych miasta Ząbkowice Śląskie, rodzinny karnet do Słonecznego Parku Wodnego, rodzinny bilet do kina ZCKiT na wybrany seans w 2021 roku, a także przenośny głośnik bluetooth.

Pełny regulamin na stronie Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki

em24.pl / ZCKiT

8

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zaprojektuj logo Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki i wygraj atrakcyjne nagrody

  2021-01-12 14:44:58

  gość: ~ja

  ProPOnuje logo Leminga,,,,

 • 2021-01-12 17:46:44

  gość: ~Ktoś

  @~ja
  Wolę PISiora na kocie wpisanego w krzywą wieżę

 • 2021-01-12 20:51:40

  gość: ~ja

  @~Ktoś super ok.

 • 2021-01-12 16:11:28

  gość: ~takitam

  Już widzę te tabuny zainteresowanych.
  Nagrody są "REWELACYJNE" :))))

  Poza tym, trochę robiłem (i nadal robię) w branży reklamowej i wierzcie mi lubi nie, że takie konkursy na logotypy (nawet te dotyczące oficjalnych logotypów miasta) najczęściej wygrywają pociechy naszych umiłowanych włodarzy lub innych znajomych króliczka.

  ... i w przypadku takich popierdółek jak konkurs na logo jakiegoś ośrodka kultury nawet nie chodzi o żadne nagrody (które są śmieszne przecież) , a dowartościowanie pociechy tego lub owego urzędnika.

  Natomiast bywa (wcale nie rzadko) , że jakaś mała Agatka lub Tomaszek będący latoroślami urzędników, wygrywają konkursy na oficjalny logotyp miasta i wtedy pieniążki są już konkretne (np. 20-40 tysięcy) , przy czym żeby śmieszniej było, to taki rysuneczek małej Agatki który wygrał, trzeba jeszcze opracować żeby się nadawał do czegokolwiek i wtedy organizuje się przetarg na wykonanie księgi znaku (lub identyfikacji wizualnej, jak zwał tak zwał) i firma która to wygra, kasuje już znacznie więcej, czyli np. 80000 zł .... tak, tak, to nie żart.

  Oczywiście firma tworzy opracowanie na podstawie rysuneczku w/w Agatki i jeśli firma jest uczciwa, to poinformuje zleceniodawcę, że ...hmmmm, ... tego ... no .. jakby tu państwu powiedzieć, że ten rysunek ..... NIE NADAJE SIĘ ZUPEŁNIE NA LOGO i wtedy są dwa wyjścia (obydwa złe) , czyli firma opracowuje nowy logotyp który będzie wdrożony np. za rok (co by nie obrazić małej Agatki i jej rodziców) albo ..... mimo wszystko firma robi księgę znaku na podstawie rysunku Agatki i wszyscy udają że są zachwyceni, przy czym za całą tę zabawę PŁACICIE WY mili podatnicy.

 • 2021-01-13 08:15:18

  gość: ~ja

  Będzie jak z konkursem na nazwę basenu. żenada...

 • 2021-01-13 08:44:57

  gość: ~Krakowiak

  @~ja

  albo jak z konkursem na logo nowego osiru

 • 2021-01-13 12:55:53

  gość: ~Szop

  No widzę dzieje się w tym centrum he he. Nowa miotła zaczyna od logo. Pęknę ze śmiechu. Wszystko pod publikę.

 • 2021-01-13 17:39:36

  gość: ~Kulka

  ostatnio dodany post

  @~Szop
  Tak to jest jak u władzy tuskomatołki.

REKLAMA


REKLAMA