Express-Miejski.pl

Przebudowa łącznika ul. Chrobrego i Parkowej jeszcze nie teraz

Termin zakończenia realizacji przebudowy łącznika ul. Chrobrego i Parkowej został przesunięty na maj 2021 roku fot.: UM Ząbkowice Śląskie

W przyszłym roku odbędzie się przebudowa łącznika ul. Chrobrego i Parkowej. Pierwszy przetarg, który zakładał realizację inwestycji w tym roku zakończył się fiaskiem.

Do postępowania przetargowego nie zgłosiła się bowiem żadna firma, która byłaby gotowa zrealizować zamówienie do połowy grudnia 2020 roku. W związku z tym ząbkowicki magistrat ogłosił drugi przetarg, gdzie wydłużył termin realizacji zamówienia do 15 maja 2021 roku.

W terminie swoje oferty złożyły dwie firmy - Firma Ogólnobudowlana Robert Matyszczyk z Woliborza skłonna wykonać inwestycję za niespełna 345 tys. zł i Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Drogmost sp. z o.o z Kłodzka za kwotę 375 tys. zł. Obie zapewniają sześcioletni okres gwarancji. Aktualnie trwa postępowanie, które ma na celu wyłonienie wykonawcy. Samorząd na realizację zadania planuje przeznaczyć maksymalnie 357 tys. zł.

Inwestycja polega na wykonaniu przebudowy nawierzchni jezdni wraz z podbudową, wykonanie odwodnienia, budowę kanalizacji deszczowej oraz rozbudowę oświetlenia ulicznego.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA