Express-Miejski.pl

„Czyste Powietrze” w Ząbkowicach Śląskich. Urzędnicy pomagają mieszkańcom

grafika ilustracyjna fot.: gmina Ząbkowice Śląskie

Gmina Ząbkowice Śląskie udziela wsparcia osobom zainteresowanym złożeniem wniosku o dofinansowanie z Programu Priorytetowego „Czyste powietrze”.

W ramach Porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej urzędnicy pomagają przygotować wnioski o dofinansowanie. 

Warto pamiętać, że od 1 października 2020 roku ruszyła druga część programu dla beneficjentów uprawnionych do podwyższonego poziomu dofinansowania. Warunkiem koniecznym do dofinansowania w podwyższonej wysokości jest przeciętny miesięczny dochód na jednego członka gospodarstwa domowego nie przekraczający kwoty 1400 zł w gospodarstwie wieloosobowym lub 1960 zł w gospodarstwie jednoosobowym. Potwierdzeniem spełnienia warunku jest Zaświadczenie o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu wydane przez wójta lub burmistrza właściwego ze względu na miejsce zamieszkania wnioskodawcy.

Więcej informacji udzielają pracownicy Wydziału Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiej w Ząbkowicach Śląskich pod nr telefonów: 74 816 53 47; 74 816 53 13 oraz 74 816 53 57.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA