Express-Miejski.pl

W ząbkowickim sztabie WOŚP ruszyły intensywne prace. Trwają przygotowania do 29. finału

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

Tegoroczne hasło 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy brzmi: Finał z głową. Główne atrakcje i wielki finał zaplanowano na 10 stycznia.

Jak informuje Piotr Warzocha, szef ząbkowickiego sztabu, cały czas istnieje jeszcze możliwość zostania wolontariuszem. Jeżeli jesteś uczniem jednej z ząbkowickich szkół do wolontariatu możesz zapisać się w szkole. Osoby, z którymi należy się kontaktować znajdziecie tutaj.

Trwa zbiórka fantów

Na licytację można przeznaczyć zabawki, gry, słodycze, przedmioty okolicznościowe, upominki, gadżety, książki, koszulki, płyty, usługi i wiele innych rzeczy, które przyjdą wam do głowy. - Nie wiemy jeszcze dokładnie jak w tym roku zmieni się organizacja finału i jak będzie on przebiegał pod względem technicznym, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że to internet odegra w tym finale kluczową rolę - mówi Piotr Warzocha, który od kilku lat zajmuje się organizacją finału w Ząbkowicach Śląskich. - Nasz sztab na pewno założy eSkarbonę. Mieszkańcy gminy będą mogli wpłacać na nią pieniądze nie wychodząc z domu - dodaje szef sztabu.

Skarbony stacjonarne

Podobnie jak w latach ubiegłych zaprasza się lokalnych przedsiębiorców i firmy działające na ziemi ząbkowickiej do pomocy przy zbiórce. - Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy, aby zgłosili się do nas do 4 grudnia. Chcemy, aby już 15 grudnia w zakładach na terenie całego powiatu ząbkowickiego pojawiły się tzw. skarbony stacjonarne, do których będzie można wrzucać pieniążki i wspierać fundację – dodaje Warzocha.

O dokładnym harmonogramie imprezy, atrakcjach oraz ograniczeniach ze względu na epidemię koronawirusa będziemy informować niebawem. - Choć tegoroczny finał znacznie będzie różnił się od innych, to jego cel nie zmienia się - zbieramy pieniądze dla potrzebujących. Liczymy na Waszą życzliwość i dobre serca! - kończy szef ząbkowickiego sztabu WOŚP.

mwinnik / em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • W ząbkowickim sztabie WOŚP ruszyły intensywne prace. Trwają przygotowania do 29. finału

  2020-11-17 17:52:33

  gość: ~mieszkaniec

  najbogatszy żebrak świata,ponownie zaczyna zniewalać mózgi

 • 2020-11-18 08:12:30

  gość: ~mieszkanka

  @~mieszkaniec
  Jeśli mówi Pan o Rydzyku to się zgodzę z Panem.

 • 2020-11-18 14:04:49

  gość: ~Sąsiad

  ostatnio dodany post

  @~mieszkanka
  Róbta co chceta. Na Rydzyka nie dawałem a na WOŚP dawałem przez 26 lat ale ostatnie 2 lata nic.Fundacja ma się rozliczyć a zarządzający używać pięknego języka POLSKIEGO.

REKLAMA