Express-Miejski.pl

Zamów książkę z dostawą do domu i zapisz się na zajęcia on-line

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Centrum Kultury i Biblioteka w Bardzie oraz biblioteka w Brzeźnicy pozostają zamknięte, jednak uruchamiają zajęcia on-line, a także dostarczanie książek do domu.

- W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z 6 listopada niestety znowu jesteśmy zmuszeni do czasowego ograniczenia Państwa wizyt w Centrum Kultury i Bibliotece w Bardzie oraz bibliotece w Brzeźnicy - informuje Aleksandra Wąsowicz, dyrektor CKiB.
 
CKiB oraz biblioteka w Brzeźnicy do 29 listopada będą zamknięte dla osób z zewnątrz. Instytucja, wychodząc jednak na przeciw mieszkańcom, uruchamia
zajęcia ceramiczne, plastyczne i zumbę senior on-line oraz zamawianie książek z dostawą do domu.
 
Jak to działa?
 
Zajęcia on- line:
1. Zadzwoń i zapisz się
2. Dostarczymy materiały do domu
3. Udostępnimy film instruktażowy
 
Zamawianie książki do domu:
1. Zadzwoń i wybierz książkę
2. Raz w tygodniu odbierzemy książkę i dostarczymy nową.
 
- W trosce o naszych pracowników prosimy stosować się do jednej prostej zasady:
Dostarczane do domu książki i materiały zostawiamy pod drzwiami lub przed bramką na posesję. Prosimy o nie wychodzenie do osoby dostarczającej.
Książki do oddania prosimy o pozostawienie pod drzwiami, a każda wizyta z naszej strony będzie u Państwa umawiana telefonicznie - informuje dyrektor CKiB.
 
Ponadto pracownicy CKiB są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8.00- 16.00 pod numerem 74 8 170 827 i zachęcają także do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej: centrum@bardo.pl

em24.pl / CKiB

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA