Express-Miejski.pl

Urząd Skarbowy w Ząbkowicach Śląskich: Uruchomiono nowy model obsługi podatników

zdjęcie ilustracyjne fot.: mp

Załatwienie sprawy bezpośrednio w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Zmiany wprowadzono, aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort podatników.

Nowy model obsługi uruchomiono pilotażowo latem tego roku w urzędach skarbowych w województwach podlaskim i wielkopolskim. 26 października usługa została wprowadzona także w województwie dolnośląskim, a docelowo obejmie urzędy skarbowe w całej Polsce.

Wizyty można umawiać już dzisiaj, a do wyboru są terminy od 9 listopada. Najprościej zrobić to przez internet. Wystarczy skorzystać z usługi „Umów wizytę w urzędzie skarbowym" na stronie podatki.gov.pl lub na stronach poszczególnych urzędów skarbowych.

Na wizytę można umówić się także telefonicznie (numery telefonów można sprawdzić na stronie urzędu skarbowego) lub podczas osobistej wizyty w urzędzie w punkcie „Umawianie wizyt", który znajduje się blisko wejścia.

- Liczymy, że możliwość umawiania wizyt przez internet ułatwi podatnikom załatwianie ich spraw. Dzięki temu, że bezpośrednio w siedzibie urzędu obsługujemy umówionych klientów, unikniemy nadmiernych kolejek oraz poprawimy komfort i bezpieczeństwo - mówi Małgorzata Kaliniak-Pieczonka, kierownik Referatu Obsługi Bezpośredniej w Urzędzie Skarbowym w Ząbkowicach Śląskich. (kliknij na baner aby umowić wizytę) 

em24.pl / Urząd Skarbowy w Ząbkowicach Śląskich

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA