Express-Miejski.pl

GOKSiR w Stoszowicach zakupił nowy sprzęt komputerowy

GOKSiR w Stoszowicach zakupił nowy sprzęt komputerowy fot.: GOKSiR Stoszowice

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Stoszowicach zakupił nowy sprzęt w ramach Programu Instytutu Książki „Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2020”.

Dzięki przyznanemu dofinansowaniu w kwocie 24 157 zł zakupiono: 6 laptopów, 3 zestawy stacjonarne, projektor, tablicę multimedialną, 2 roboty edukacyjne. Celem programu jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do nowoczesnych technologii i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca poprzez wyposażenie bibliotek w tych gminach w nowoczesny sprzęt komputerowy.

- Bardzo dziękujemy Instytutowi Książki i Gminie Stoszowice, wójtowi gminy Pawłowi Gancarzowi i radnym za wsparcie naszych działań! Obecnie wdrażamy nowy system biblioteczny, który pozwoli na sprawniejsze i nowocześniejsze obsługiwanie naszych Czytelników. Jak tylko wrócimy do normalnego funkcjonowania planujemy także zajęcia komputerowe dla dzieci i młodzieży. Nasze roboty edukacyjne już czekają - mówi Jarosław Rudnicki, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Stoszowicach.

em24.pl / GOKSiR w Stoszowicach

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA