Express-Miejski.pl

„Jak lecą lata na końcu świata...” 760-lecie wsi Janowiec

„Jak lecą lata na końcu świata...” 760-lecie wsi Janowiec fot.: mp

Zarząd Fundacji „Kraina pod Słońcem” w Janowcu we współpracy z Radą Sołecką oraz Grupą Odnowy Wsi postanowił uczcić ten fakt poprzez organizację święta całej wsi.

29 sierpnia w ramach uroczystości jubileuszowych odbędzie się rajd pieszy po Górach Bardzkich, rodzinna gra terenowa „W krainie Jana od owiec” oraz wieczorne spotkanie wspomnieniowe w formie Letniego Kina Plenerowego.

Projekt realizowany jest w ramach Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw, finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców Janowca, Gminy Bardo oraz powiatu ząbkowickiego do udziału w uroczystości. Ze względu na konieczność zachowania bezpieczeństwa w czasie spotkań i imprez grupowych, na każde działanie jubileuszowe obowiązują zapisy (informacje szczegółowe i kontakt do organizatorów na plakatach jubileuszowych, na stronie Fundacji www.krainapodsloncem.pl oraz profilu facebookowym - czytamy na stronie Urzędu Miasta i Gminy w Bardzie.

UMiG Bardo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA