Express-Miejski.pl

W gminie Złoty Stok ruszył nabór wniosków o dofinansowanie na wymianę pieców

zdjęcie ilustracyjne fot.: freepik

Od 3 sierpnia mieszkańcy gminy Złoty Stok mogą składać wnioski na wymianę pieców. Nabór będzie trwał do 3 listopada.

Realizacja zadania jest możliwa dzięki pozyskaniu przez gminę dofinansowania na ten cel w kwocie ponad 330 tys. zł. Złotostocki samorząd jest jednym z grantobiorców projektu pt. „Ziemia Kłodzka – czyste powietrze (wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Duszniki-Zdrój, Kłodzko Miasto, Kudowa-Zdrój, Lewin Kłodzki, Szczytna, Złoty Stok, Polanica-Zdrój)”.

Wniosek o udzielenie grantu oraz instrukcja wypełniania wniosku o udzielenie grantu zostały zamieszczone na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Złotym Stoku w zakładce Ziemia Kłodzka - czyste powietrze lub bezpośrednio na stronie dedykowanej projektowi [KLIK], gdzie znajdują się wszystkie szczegółowe informacje i dokumenty do pobrania.

Ważne: wniosek winien zostać złożony wraz z uproszczonym audytem energetycznym oraz z notatką z rozeznania cenowego z zakresu planowanej inwestycji (zalecane 3 oferty).

Nabór wniosków potrwa przez trzy miesiące, a kolejność złożenia wniosku nie wpływa na ostateczną decyzję odnośnie uzyskania dofinansowania.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • W gminie Złoty Stok ruszył nabór wniosków o dofinansowanie na wymianę pieców

    2020-08-06 14:05:28

    gość: ~Mieszkaniec

    ostatnio dodany post

    Super, aczkolwiek mógłby Złoty Stok kupić jeszcze drona do analizy spalin, okres jesienny się zacznie a to co się dzieje na mieście przechodzi ludzkie pojęcie. Nie można okna otworzyć bo śmieciami jakimiś ludzie palą. Obok przedszkola nie wspominając, odbiera się dzieci z przedszkola i jeden smród palnej folii wokół.

REKLAMA