Express-Miejski.pl

Wysyp pijanych kierowców. W ciągu kilku dni wpadło ich sześciu

zdjęcie ilustracyjne fot.: pixabay

Od 14 do 19 lipca policjanci z terenu powiatu ząbkowickiego wyeliminowali sześciu nietrzeźwych kierujących. Jedni jechali rowerami, inni samochodami.

14 lipca około godz. 13.45 w Topoli policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego zatrzymali 65-letniego mieszkańca powiatu ząbkowickiego, który podróżował rowerem. Miał on blisko 1.5 promila alkoholu w organiźmie.

15 lipca chwilę przed godz. 9 w Pomianowie Dolnym wpadł inny nietrzeźwy rowerzysta. To 51-latek, również z powiatu ząbkowickiego, który wydmuchał 1.6 promila. 

16 lipca po godz. 11 na złotostockim rynku policjanci z Kamieńca Zabkowickiego zatrzymali 60-letniego mieszkańca powiatu ząbkowickiego kierującego Mazdą. Mężczyzna miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Z nim procedura była podobna jak w powyższych przypadkach.

18 lipca około godz. 13.45 w Kamieńcu Ząbkowickim policjanci zatrzymali 45-letniego pijanego rowerzystę, który kierował jednośladem mając w organizmie 2.4 promila.

19 lipca około godz. 7.20 na ul. Legnickiej w Ząbkowicach Śląskich policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 21-latka z powiatu dzierżoniowskiego, który podróżował Audi A3, choć wczesniej pił alkohol. Badanie wykazało u niego 1.2 promila alkoholu.

Kilka godzin później, około 11.40 na ul. Bohaterów Getta w Zabkowicach Śląskich funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 48-latka z powiatu ząbkowickiego jadący Fordem Focusem. Mężczyzna wydmuchał 0.54 promila.

Wszyscy nietrzeźwi po przeprowadzeniu stosownych czynności przez mundurowych zostali zwolnieni, a ich pojazdy odebrały osoby przez nich wskazane.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA