Express-Miejski.pl

Zaginęła Anna Kuśmierz. Rodzina prosi o pomoc [aktualizacja]

Zaginęła Anna Kuśmierz, mieszkanka Niedźwiedzia. Kobieta wyszła z domu 7 lipca i miała udać się do pracy, do której nie dotarła fot.: mp

Zaginęła Anna Kuśmierz, mieszkanka Niedźwiedzia. Kobieta wyszła z domu 7 lipca i miała udać się do pracy, do której nie dotarła.

Od tamtej pory nie dała żadnego znaku życia. Jej losy i miejsce pobytu są nieznane. Zrozpaczona rodzina bardzo się martwi, gdyż nigdy wcześniej nie było takiej sytuacji. Kobieta zabrała ze sobą dokumenty i telefon, który jest nieaktywny.

Facebook pokazuje logowanie w Legionowie, w województwie mazowieckim. Niewykluczone, że 49-latka pojechała pociągiem z Wrocławia na spotkanie z mężczyzną w okolice Ciechanowa, który miał załatwić jej pracę. Możliwe, że zalegał jej jakieś pieniądze.

RYSOPIS:

- Wzrost: 164cm
- Waga: 60kg
- Kolor włosów: blond
- Kolor oczu: piwne

Cechy charakterystyczne: mocna opalenizna

W chwili zaginięcia ubrana była w czarne buty baletki świecące lakierki, spodnie w drobniutką krateczkę szaro-czarno-czerwoną, jasną bluzkę, brązową torebkę wielkości A4 Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada jakiekolwiek informacje na temat zaginionej prosimy o pilny kontakt z Powiatową Komendą Policji w Ząbkowicach Śląskich pod nr tel. 74 816 42 00, numerem alarmowym 112 lub najbliższą jednostką policji.

[AKTUALIZACJA, 10.07 godz. 8.45]: Poszukiwania szczęśliwie zakończone. Pani Anna jest już ze swoją rodziną. Dziękujemy za pomoc.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA