Express-Miejski.pl

Będą wybierać nowego radnego

Wybory fot.: eko-samorzadowiec.pl

Jak już wcześniej pisaliśmy mieszkańcy Gminy Stoszowice będą wybierać ponownie jednego radnego. Wybory odbędą się 27 marca 2011 r. i nie obejmują całej Gminy. Radnego będzie można wybrać z Okręgu nr 6 Lutomierz, Lutomierz Kolonia

Komunikaty w sprawie przeprowadzenia wyborów uzupełniających do Rady Gminy Stoszowice 2011-02-08 00:15:35

Zarządzenie Nr 4 Wojewody Dolnośląskiego z dnia 11 stycznia 2011 r. - w sprawie przeprowadzenia wyborów uzupełniających do Rady Gminy Stoszowice.

KOMUNIKAT Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu - w sprawie sprawozdań finansowych komitetów wyborczych.

KOMUNIKAT Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu - o miejscu i czasie przyjmowania zgłoszeń kandydatów do Gminnej Komisji Wyborczej w Stoszowicach.

KOMUNIKAT Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu - o miejscu i czasie przyjmowania zawiadomień oraz o utworzeniu komitetów wyborczych.

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego z dnia 18 stycznia 2011 r. - w sprawie podania do publicznej wiadomości Zarządzenia nr 4 Wojewody Dolnośląskiego z dnia 11 stycznia 2011 r. w sprawie przeprowadzenia wyborów uzupełniających do Rady Gminy Stoszowice.

Obieszczenie Wójta Gminy Stoszowice z dnia 26 stycznia 2011 r. - o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych w wyborach uzupełniających do Rady Gminy Stoszowice, w okręgu nr 6, zarządzonych na dzień 27 marca 2011 r.

Obwieszczenie Wójta Gminy Stoszowice z dnia 26 stycznia 2011 r. - w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o okręgu wyborczym, jego granicach, numerze i liczbie radnych wybieranych w okręguoraz wyznaczonej siedzibie gminnej komisji wyborczej, w związku z zarządzonymi na dzień 27 marca 2011 r. wyborami uzupełniającymi do Rady Gminy Stoszowice.

Informacja przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej o zgłaszaniu list kandydatów na radnych z dnia 20 września 2010 r.

DRUKI DO POBRANIA

Załącznik nr 1 wykaz osób popierających

Załącznik nr 2 zgłoszenie list kandydatów na radnych w okręgu wyborczym nr 6 do Rady Gminy w Stoszowicach

Oświadczenie lustracyjne

Informacja o złożeniu oświadczenia lustracyjnego

Oświadczenie kandydata na Radnego - obywatela UE niebędącego obywatelem polskim

Zgłoszenie kandydatów na członkó Obwodowych Komisji Wyborczych

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na kandydowanie na Radnego 
 

UG Stoszowice

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA