Express-Miejski.pl

Aktywne ferie ze srebrnogórskim GOSKiR-em. Sprawdź plan na kolejne dni

W środę GOKSiR organizuje wyjazd do Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie. Są jeszcze wolne miejsca fot.: mp

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Stoszowicach z siedzibą w Srebrnej Górze przygotował szereg atrakcji dla młodzieży w czasie trwających ferii.

Warsztaty kulinarne, zabawa walentynkowa, zajęcia plastyczne, wyjazd do kina. Dzieci z gminy Stoszowice aktywnie spędziły pierwszy tydzień zimowych ferii na zajęciach organizowanych przez srebrnogórski GOKSiR. Kilkudziesięciu uczestników brało udział w m.in.: przygotowaniu i pieczeniu pizzy oraz wykonywało swoje prace w ramach pracowni kolorów. Zajęcia odbywały się także w filiach bibliotecznych w Przedborowej i Stoszowicach.

W najbliższym tygodniu pracownicy GOKSiR zapraszają m.in. na: kulinarny tłusty czwartek, turniej tenisa stołowego i wycieczkę do Jaskini Niedźwiedziej do Kletna. –  Już w środę zapraszamy wszystkich do wspólnego wyjazdu – mówi Jarosław Rudnicki, dyrektor GOKSiR. – Spróbujemy w Kletnie znaleźć zimę - dodaje. Koszt wyjazdu to 30 zł. Rezerwacji można dokonać pod nr tel.: 74 8164 552 lub mailem: biuro@goksir.stoszowice.pl.

Szczegółowy program zajęć poniżej:

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA