Express-Miejski.pl

Policjant po służbie odnalazł zaginionego mężczyznę

zdjęcie ilustracyjne fot.: scx.hu

Dzielnicowy z Ziębic nie zważając na to, że już dawno zakończył służbę, nie zaprzestał działań poszukiwawczych za zaginionym mężczyzną.

Dzięki jego zaangażowaniu i wytrwałości 26-latek, o którego życie obawiali się najbliżsi, został odnaleziony i mógł bezpiecznie powrócić do domu.

Po godzinie 22 ziębiccy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące zaginięcia 26-latka, który wyszedł z domu i rodzina nie wiedziała co się z nim dzieje. Najbliżsi obawiali się, że może on targnąć się na swoje życie. Mimo intensywnych poszukiwań, nie udawało się odnaleźć mężczyzny.

Jeden z dzielnicowych, który był zaangażowany w działania poszukiwawcze, wielokrotnie próbował skontaktować się z zaginionym. Dopiero po godzinie 4.20 funkcjonariusz, który wiele godzin wcześniej zakończył już służbę, nawiązał kontakt telefoniczny z 26-latkiem i tak poprowadził rozmowę, że uzyskał informacje w jakich okolicach przebywa mężczyzna. Policjant natychmiast pojechał w to miejsce. Jak się okazało mundurowy trafnie wytypował lokalizację, gdzie znajdował się zaginiony. 26-latek został odnaleziony na terenie sąsiedniego powiatu. Dzielnicowy przewiózł go do domu i oddał pod opiekę rodziny.

Mężczyzna cały i zdrowy wrócił do najbliższych, a dzielnicowy po całodziennej służbie i pracowitej nocy wreszcie mógł odpocząć.

emagda / em24.pl na pods. inf. z KPP Ząbkowice Śląskie

8

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA