Express-Miejski.pl

101. rocznica odzyskania niepodległości. W Ziębickim Centrum Kultury wystąpi Gabriel Fleszar

11 listopada w Ziębickim Centrum Kultury wystąpi Gabriel Fleszar fot.: mp

11 listopada o godz. 17 w Ziębickim Centrum Kultury odbędzie się koncert Gabriela Fleszara znanego m.in. z hitu „Kroplą Deszczu”. Wstęp wolny.

Koncert to jeden z punktów ziębickich obchodów 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Rozpoczną się one już w piątek, 8 listopada o godz. 10 w Ziębickim Centrum Kultury akademią patriotyczną przygotowaną przez uczniów ze Szkoły Podstawowej im. gen. Władysława Sikorskiego w Henrykowie.

W poniedziałek 11 listopada o godz. 10 zaplanowano mszę świętą w Bazylice Mniejszej w intencji Ojczyzny, a po niej na cmentarzu komunalnym w asyście pocztów sztandarowych odbędzie się składanie kwiatów pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza.

W godzinach popołudniowych przygotowano część artystyczną. Będzie ona miała miejsce w Ziębickim Centrum Kultury. O godz. 16.45 nastąpi odsłonięcie muralu ceramicznego związanego z konkursem Fundacji Sztukupuku, a następnie odbędą się koncerty chóru Laurus, Kwintetu Vivo i Gabriela Fleszara - polskiego muzyka, wokalisty i autora tekstów znanego z takich hitów jak: „Kroplą Deszczu” czy „Bilet Do Nieba”.

Gabriel Fleszar - „Kroplą Deszczu”:

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA