Express-Miejski.pl

Kabaret Młodych Panów i Zespół „Pectus” w Ząbkowickim Ośrodku Kultury

Kabaret Młodych Panów i Zespół „Pectus” w Ząbkowickim Ośrodku Kultury fot.: mp

Dużej dozy śmiechu przy skeczach w wykonaniu Kabaretu Młodych Panów będzie można doświadczyć już na początku listopada. Koncert zespołu Pectus zaplanowano w grudniu.

„To jest chore” to najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów. Jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, czyli tego z czym spotykamy się na co dzień, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności. Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. kazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają. Zabawne skecze i zaskakujące puenty, scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają bardzo szybko...

Początek widowiska zaplanowano 6 listopada o godz. 18. Bilety w cenie 65 zł są do nabycia zarówno w kasie Ząbkowickigo Ośrodka Kultury, jak i on-line [KLIK] lub [KLIK]. Istnieje też możliwość wygrania dwóch podwójnych wejściówek. Co należy zrobić? Posiadać konto na Facebooku, zastosować się do instrukcji i...mieć trochę szczęścia! Szczegóły tutaj [KLIK].

To nie koniec atrakcji przygotowanych przez Ząbkowicki Ośrodek Kultury w tym roku. Na początku grudnia szykuje się kolejne wydarzenie, które może do sali widowiskowej przyciągnąć tłumy. Mianowicie na 7 grudnia o godz. 19 zaplanowano koncert grupy „Pectus” znanej z takich przebojów m.in. jak: „Oceany”, „Barcelona” , „Szkoła Marzeń” , „Iluzja” czy „Do Góry Nogami”. Zespół jest laureatem wielu największych festiwali w całej Polsce.

Bilety w cenach 70 oraz 80 zł do nabycia w sprzedaży stacjonarnej oraz na tutaj [KLIK]. Organizator przewiduje także specjalne zniżki dla grup zorganizowanych (od 10 osób) oraz seniorów. Szczegóły w prywatnym kontakcie z pracownikami ZOK.

Zaproszenie zespołu „Pectus” na koncert:

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA