Express-Miejski.pl

Śniadanie biznesowe w urzędzie

Śniadanie biznesowe w ząbkowickim urzędzie miejskim fot.: UM Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

10 września w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich odbyło się śniadanie biznesowe. Rozmawiano o formach wsparcia finansowego małych i średnich przedsiębiorstw.

Podczas spotkania swoją ofertę zaprezentowały: Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca, Dolnośląski Fundusz Rozwoju oraz inQube Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości.

- Gmina Ząbkowice Śląskie od lat koncentruje swoje działania na tym, aby nasze miasto było atrakcyjne i przyjazne dla przedsiębiorców. Zawsze staramy się Państwa wspierać poprzez wszelkie dostępne nam narzędzia: poprzez stabilną politykę podatkową (od lat nie podnosimy podatków od nieruchomości pod działalność gospodarczą), poprzez plany zagospodarowania przestrzennego dla całości gminy, które oferują inwestorowi przewidywalne warunki lokowania firmy, pozwalają znacznie skrócić okres przygotowania i realizacji inwestycji. Szybkie załatwienie formalności administracyjno-prawnych związanych z Państwa firmami, to nasze priorytety. Cieszę się że prowadzicie tu w naszej gminie swoje biznesy, że zatrudniacie pracowników, a co za tym idzie, dajecie utrzymanie wielu rodzinom. Bądźcie bogaci!” - mówił burmistrz Marcin Orzeszek, witając obecnych gości.

 Tym z Państwa, którzy nie mieli możliwości uczestniczenia w przygotowanym spotkaniu urzędnicy polecają wizytę na stronach internetowych partnerów: www.dip.dolnyslask.pl; www.dfr.org.pl; inqube.pl.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA