Express-Miejski.pl

Wakacyjne turnieje piłki nożnej dla dorosłych

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich podczas wakacji zorganizuje dwa turnieje piłki nożnej dla dorosłych. Pierwszy już w najbliższą środę.

W poprzednich latach rozgrywki odbywały się raz w tygodniu, jednak jak tłumaczy Daniel Ciepierski z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich, nie był to do końca trafiony pomysł. - Wcześniejsze lata pokazały, że Wakacyjna Liga Piłka Nożnej w formie cotygodniowej jest uciążliwa dla zespołów. Z tygodnia na tydzień drużyny wykruszały się i nie stawiały na meczach o wyznaczonej porze. W tym roku postanowiliśmy zatem zorganizować dwa turnieje - w ostatni dzień lipca i pod koniec sierpnia. Ich ideą jest integracja osób, które na co dzień nie biorą udziału w rozgrywkach piłkarskich. Miejscem spotkań będzie orlik przy stadionie - wyjaśnia oganizator.

Drużyny będą rywalizować w sześcioosobowych składach. Czas meczu będzie uzależniony od ilości zespołów, które zgłoszą się do turniejów. Początek najbliższego o godz. 17. Zapisów można dokonywać u Daniela Ciepierskiego pod nr tel. 603 129 423 oraz w dniu turnieju (31 lipca) bezpośrednio u organizatorów. - Nagrody są symboliczne. Liczy się przede wszystkim aktywna forma spędzania czasu oraz integracja - zaznacza Daniel Ciepierski.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA