Express-Miejski.pl

Czwartoligowcy od pierwszej rundy. Pary Pucharu Polski rozlosowane

zdjęcie ilustracyjne fot.: Karol Fester

Drużyny na co dzień grające w wyższych klasach rozgrywkowych zaczną rozgrywki od pierwszej rundy, część zespołów z niższych lig wystartuje od rundy drugiej.

Rozlosowano pary I rundy Pucharu Polski na szczeblu wałbrzyskiego podokręgu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Co ciekawe, już w pierwszej rundzie swoje mecze będą rozgrywać zespoły, które w poprzednich edycjach rozgrywek zaczynały grać później. - Taki zabieg ma na celu uatrakcyjnienie rozgrywek w mniejszych miejscowościach. Dla wielu klubów to jedyna okazja, aby sprawdzić się na tle teoretycznie dużo mocniejszego rywala - wyjaśnia Dariusz Stachurski, szef wałbrzyskiego podokręgu DZPN.

I RUNDA PUCHARU POLSKI DZPN - okręg wałbrzyski - 11 sierpnia:

KS Walim - Gwarek Wałbrzych (OJ)
Sudety Dziećmorowice - Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych - Pogoń Pieszyce
Błękitni Słotwina - AKS Granit Strzegom
Dabro-Bau Makowice - Bielawianka Bielawa
S.T.E.P. Tąpadła/Wiry - LKS Bystrzyca Górna
GLKS Kamiennik - Kryształ Stronie Śląskie
Unia Złoty Stok - Unia Bardo
Piławianka Piława Górna - Lechia Dzierżoniów
Sparta Stary Waliszów - Victoria Tuszyn
Słowianin Wolibórz - Piast Nowa Ruda
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Orzeł Ząbkowice Śląskie

II RUNDA PUCHARU POLSKI DZPN - okręg wałbrzyski - 28 sierpnia:

Zagłębie Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce
MKS Szczawno-Zdrój - KS Walim/Gwarek Wałbrzych (OJ)
Czarni Wałbrzych - Sudety Dziećmorowice/Polonia-Stal Świdnica
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Orzeł Lubawka
Zdrój Jedlina-Zdrój - Górnik Wałbrzych/Pogoń Pieszyce
Unia Bogaczowice - Włókniarz Głuszyca
Orzeł Witoszów Dolny - Victoria Świebodzice
Darbor Bolesławice - AKS Granit Strzegom/Błękitni Słotwina
Kłos Lutomia - Wierzbianka Wierzbna
Zieloni Mrowiny - Venus Nowice
LKS Marcinowice - Herbapol Stanowice
Cukrowinik Pszenno - Dabro-Bau Makowice/Bielawianka Bielawa
PUO Wiśniowa - S.T.E.P. Tąpadła/Wiry/LKS Bystrzyca Górna
Unia Jaroszów - Grom Witków
Granit Roztoka - Zjednoczeni Żarów
Boxmet Piskorzów - Karolina Jaworzyna Śląska
Czermna Kudowa-Zdrój - Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Orlęta Krosnowice
Odrodzenie Szalejów Dolny - Łomniczanka Stara Łomnica
Polonia Bystrzyca Kłodzka - Pogoń Duszniki-Zdrój
Włókniarz Kudowa-Zdrój - GLKS Kamiennik/Kryształ Stronie Śląskie
Iskra Jaszkowa Dolna - Sudety Międzylesie
Zamek Gorzanów - Śnieżnik Domaszków
KS Polanica-Zdrój - Trojan Lądek-Zdrój
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Sparta Ziębice
Unia Złoty Stok/Unia Bardo - Piławianka Piława Górna/Lechia Dzierżoniów
Czarni Sieniawka - Sparta Stary Waliszów/Victoria Tuszyn
Koliber Uciechów - Zieloni Łagiewniki
Delta Słupice - Bielawianka II Bielawa
Ślęża Ciepłowody - Słowianin Wolibórz/Piast Nowa Ruda
ATS Wojbórz - Skałki Stolec
Polonia Ząbkowice Śląskie - Zamek Kamieniec Ząbkowicki/Orzeł Ząbkowice Śląskie

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA