Express-Miejski.pl

VII Zlot Starych Sikawek Strażackich już w najbliższy weekend

Zlot Starych Sikawek Strażackich w Lubnowie fot.: em24.pl

13 i 14 lipca na boisku sportowym w Lubnowie odbędzie się VII Zlot Starych Sikawek Strażackich. W programie szereg atrakcji nie tylko dla strażaków. 

Już w sobotę rozpocznie się pierwszy dzień zlotu. O godz. 18 odbędą się zawody dla seniorów (40+) z nagrodami. Wieczorem dla wszystkich obecnych przygotowano zabawę taneczną. Jej start przewidziano od godz. 20.
 
Rozpoczęcie drugiego dnia imprezy zaplanowano na godz. 11.45. W samo południe odbędzie się tradycyjnie msza święta, a zaraz po niej oficjalne otwarcie VII Zlotu Starych Sikawek Strażackich przekazanie nowego wozu bojowego. Jedną z atrakcji przygotowanych przez organizatorów będzie występ druhny Kamili Łyko. Od godz. 14 na boisku będą trwały zawody Starych Sikawek Strażackich, a po ich zakończeniu zwycięzcom zostaną wręczone pamiątkowe puchary.
 
Pod koniec imprezy o godz. 18.30 będą losowane nagrody wśród uczestników, a zlot zakończy zabawa taneczna.
 
Przed rokiem najlepsi w zawodach sikawek okazali się strażacy-ochotnicy z Tarnowa, wyprzedzając gospodarzy, czyli strażaków-ochotników z Lubnowa. Trzecie miejsce zajęła jednostka z Przyłęku.
 
 
Organizatorem wydarzenia są druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubnowie przy wsparciu Gminy Ziębice i Powiatu Zabkowickiego.
 

wkudrynska / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA