Express-Miejski.pl

Uzbierali blisko 25 tys. zł podczas charytatywnego koncertu dla Natalii

Koncert charytatywny „Razem obudźmy Natalię” fot.: Ziębickie Centrum Kultury

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

23 marca w sali widowiskowej Ziębickiego Centrum Kultury odbył się koncert charytatywny „Razem obudźmy Natalię”. Łącznie zebrano 24 811,53 zł. 

Zbiórka pieniędzy została zorganizowana dla 19-letniej Natalii, która 3 października 2018, jadąc jako pasażerka, została ciężko ranna wskutek wypadku samochodowego. Przeszła kilka operacji i nadal jest w śpiączce. Pieniądze potrzebne są po to by, po przebudzeniu się mogła kontynuować swój poprzedni tryb życia potrzebna będzie kosztowna i długotrwała rehabilitacja. 

W akcję zaangażowali się także siatkarze. Tego dnia odbył się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej w Ziębicach, na którym zbierano pieniądze do puszki. Później została ona przekazana na zbiórkę podczas koncertu.

- Wielkie podziękowania kierujemy w stronę głównych organizatorek Marleny Pieńkowskiej oraz Sandry Paszek jak i również do wszystkich osób, które swoją pomocą przyczyniły się do organizacji koncertu - czytamy na stronie Ziębickiego Centrum Kultury.

19-latce można pomóc oddając swój 1 proc. podatku. W dokumentach należy wpisać: nr KRS 0000272272 dla Natalii Rękawik lub zasilając fundację Votum, nr konta 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000 z dopiskiem dla Natalii Rękawik.

mwinnik / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA