Express-Miejski.pl

Piknik wędkarski dla dzieci. Zapisz swoje dziecko już dziś

Piknik dla dzieci wraz z zawodami wędkarskimi odbędzie się 27 maja na zbiorniku Owiesno fot.: Daniel Ciepierski

27 maja na zbiorniku Owiesno odbędzie się piknik wędkarski dla dzieci połączony z zawodami wędkarskimi. Organizatorem imprezy jest koło PZW Ząbkowice Śląskie.

Wydarzenie z okazji Dnia Dziecka rokrocznie organizowane dla najmłodszych mieszkańców gminy Ząbkowice Śląskie zawsze cieszy się sporą popularnością. W tym roku organizatorzy także spodziewają się dużej frekwencji połączonej z rodzinną atmosferą. Obiecują też szereg niespodzianek.

- Piknik dla dzieci zawsze traktujemy priorytetowo. Dobrze wiemy, że dzieci są przyszłością, bardzo szybko chłoną wiedzę i wpajane wartości. Dlatego bardzo nam zależy, by oprócz dobrej zabawy i czasu z rodziną spędzonego nad wodą, przekazywać najmłodszym mieszkańcom naszego regionu smykałkę do wędkarstwa i szacunek do otaczającej nas przyrody – informuje Daniel Ciepierski, prezes ząbkowickiego koła.

Każde dziecko biorące udział w pikniku otrzyma koszulkę klubową „Łączy nas pasja do wędkowania”, medal wędkarski oraz słodki upominek. Nie zabraknie wspólnego grillowania i pucharów dla najlepszych wędkarzy. Będą też inne nispodzianki.

Zawody odbędą się w niedzielę, 27 maja. Start od godz 9. Zapisy przyjmowane są do piątku, 25 maja. Udział dla dzieci jest bezpłatny, a organizatorzy nie wymagają kart wędkarskich. Ważne jest, aby każde dziecko chcące wziąć udział w zawodach miało pełnoletniego opiekuna. Szczegóły na plakacie.

ms. / em24.pl

1

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Dodawanie komentarzy zostało tymczasowo zablokowane

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Piknik wędkarski dla dzieci. Zapisz swoje dziecko już dziś

    2018-05-16 14:25:01

    gość: ~Daro

    ostatnio dodany post

    Oczywiście Będziemy! Polecam

REKLAMA