Express-Miejski.pl

Pobiegli szlakiem legend ciepłowodzkiej gminy. Znamy najlepszych

II Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody w Ciepłowodach fot.: ultimasport.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Ponad 60 zawodników wzięło udział II Biegu Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody w Ciepłowodach. Zawodnicy rywalizowali na trasie 10 kilometrów.

W kategorii OPEN najlepszy okazał się Andrzej Cendrowski z Jakubowa (gm. Ciepłowody), który 10-kilometrowy dystans pokonał w czasie 38 minut i 48 sekund. Tuż za nim na metę wbiegł Dariusz Szczepanik z Pszenna, ostatnie miejsce na podium zajął Jacek Margasiński z Ząbkowic Śląskich, reprezentujący Ząbkowicką Grupę Biegową Frankenstein, docierając na metę po 40 minutach i 5 sekundach.

Wśród pań najlepsza okazała się Sonia Rozumkiewicz ze Świdnicy z czasem 42 minut i 56 sekund. Druga była Ewa Błauciak z Tarnów (gm. Ząbkowice Śląskie) (czas: 43 minut 18 sekund), trzecia linię metry przekroczyła Monika Wójcik z Ziębic z czasem 44 minut i 58 sekund.

Najlepszym zawodnikiem z gminy Ciepłowody okazał się, podobnie jak w pierwszej edycji, Andrzej Cendrowski z Jakubowa, dobiegając na metę z czasem 38 minuty i 48 sekundy. Wśród uczestników była jedna mieszkanka Ciepłowód - Ewelina Herman, która osiągnęła czas 1 godz. i 21 sekund. To do niej trafił puchar ciepłowodzkiej gminy. 

Więcej informacji o wynikach na stronie ultimasport.pl.

mwinnik / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA