Express-Miejski.pl

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na krajowej ósemce [AKTUALIZACJA]

Zderzenie dwóch samochodów osobowych przed Bardem fot.: mwinnik / em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na krajowej ósemce przed Bardem, jadąc od strony Ząbkowic Śląskich, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Droga jest zablokowana.

Zdarzenie miało miejsce 2 września około kwadrans po godz. 19. Policjanci wyznaczyli objazd przez miejscowość Przyłęk.

[AKTUALIZACJA]: - Dokładnie o godz. 19.19 otrzymaliśmy zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych na krajowej ósemce przed Bardem, na wysokości przechowalni warzyw „Carota”. W pojazach marki Opel i Peugeot podróżowali tylko kierowcy. Kobieta, uskarżająca się na bóle w klatce piersiowej, została przewieziona przez karetkę pogotowia ratunkowego do szpitala - informuje Jacek Gudz z ząbkowickiej straży pożarnej.

Przed przybyciem zastępów straży pożarnej na miejscu był już Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielał pomocy poszkodowanej kobiecie. - Aktualnie droga nadal jest zablokowana. Wyznaczono objazd przez Przyłęk - dodaje strażak.

[KOMUNIKAT POLICJI]: Kobieta i mężczyzna uczestniczący w zdarzeniu to mieszkańcy powiatu ząbkowickiego. - Mężczyzna jadący Oplem podczas manewru wyprzedzania nie zdołał wrócić na swój pas i doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem marki Peugeot, którym jechała 36-letnia mieszkanka powiatu ząbkowickiego. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Oboje kierujący byli trzeźwi. Sprawcy wypadku zatrzymano prawo jazdy, a także dowody rejestracyjne obu pojazdów, ze względu na uszkodzenia po zderzeniu - tłumaczy Ilona Golec z ząbkowickiej policji. 

mwinnik / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA