Express-Miejski.pl

Wakacje na sportowo z „Orlikiem” Ząbkowice Śląskie [FOTO]

Wakacje z „Orlikiem” Ząbkowice Śląskie fot.: Orlik Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Podczas wakacji Szkółka Piłkarska „Orlik” Ząbkowice Śląskie zapewniła wiele atrakcji swoim podopiecznym. Mimo sporego zainteresowania wciąż trwa nabór do różnych grup.

Młodzi adepci futbolu z miasta Frankeisteina trenowali dwa razy dziennie, solidnie przygotowując się do nadchodzących rozgrywek. Oprócz treningów trenerzy Tomasz Stelmach i Łukasz Korniów zapewnili dzieciom wiele atrakcji m.in: zwiedzanie stadionu Wrocław - od trybun, przez szatnie, loże VIP, gabinety odnowy biologicznej, po kuchnię i murawę boiska, naukę pływania w aquaparku pod okiem wykwalifikowanych ratowników i instruktorów, wybrany przez dzieci seans w multikinie, turniej FIFA 17 na konsoli, zwiedzanie kopalni w Złotym Stoku oraz ciekawe mecze sparingowe.

Najmłodsi piłkarze „Orlika” bawili sie również w „Szalonej Wyspie”. Dzieci spędzały pod okiem trenerów praktycznie cały dzień, mając zapewnione dwa śniadania, obiady i podwieczorki.

- Przez trzy tygodnie blisko 80 dzieci z naszej szkółki i nie tylko miało okazję aktywnie i efektywnie spędzać czas na sportowo. Cieszymy się, że zainteresowanie naszymi zajęciami było ogromne, a dzieci kończyły dzień pozytywnie zmęczone i z uśmiechem na ustach - mówi Tomasz Stelmach, trener.

- Dwa treningi dziennie to dla większości dzieci coś nowego. Oprócz wielu atrakcji nasze półkolonie są wielką dawką doświadczenia dla młodych adeptów futbolu. W przyszłym roku również czekamy z ciekawą ofertą dla dzieci i z tego miejsca serdecznie zapraszamy - podkreśla Łukasz Korniów, drugi ze szkoleniowców.

W naszej galerii znajduje się kilkaset zdjęć z trzytygodniowych zmagań młodych adeptów ze szkółki w okresie letnim. Chętnych do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, trenerzy zapraszają do kontaktu. Więcej informacji pod nr tel. 606-332-995 (Tomasz Stelmach) oraz 783-096-983 (Łukasz Korniów).

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA