Express-Miejski.pl

BMW dachowało na krajowej ósemce. Autem podróżowały cztery osoby [FOTO] [AKTUALIZACJA]

BMW dachowało na krajowej ósemce fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

19 sierpnia po godz. 11 na krajowej ósemce tuż przed Bardem od strony Kłodzka dachował samochód osobowy marki BMW. Autem podróżowały cztery osoby.

Wszystkie znajdują się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Na drodze występują niewielkie utrudnienia w ruchu - zablokowany jest prawy pas jezdni w kierunku Kłodzka.

Na miejscu działają strażacy-zawodowcy z Ząbkowic Śląskich, strażacy-ochotnicy z Barda oraz pogotowie ratunkowe i policja.

[AKTUALIZACJA]: Zespół ratownictwa medycznego podjął decyzję o przetransportowaniu jednej osoby do szpitala celem wykonania dalszych badań. Trzy pozostałe osoby jadące w pojeździe nie doznały większych obrażeń i pozostały na miejscu zdarzenia - informuje Tomasz Ptak z ząbkowickiej straży pożarnej. - Aktualnie oczekujemy na informację ze szpitala, jak poważne są obrażenia osoby poszkodowanej i zależnie od niej zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek lub kolizja - dodaje strażak.

[AKTUALIZACJA, 21.08, 10.40]: - 19 sierpnia około godz. 11.15 na krajowej ósemce tuż za Bardem 72-letni Holender kierujący pojazdem marki BMW na prostym odcinku drogi najechał na rozlaną na jezdni sunstancję ropopochodną, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. W wyniku zdarzenia 45-letni pasażer - mieszkaniec Wrocławia - z podejrzeniem urazu kręgosłupa trafił do szpitala w stolicy Dolnego Śląska - mówi Paweł Adamowski z ząbkowickiej policji.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA