Express-Miejski.pl

Ponownie pojawią się utrudnienia w dostawie prądu. Sprawdź gdzie i kiedy

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Znów wystąpią utrudnienia w dostawie energii elektrycznej. Sprawdź kiedy i gdzie mieszkańcy mogą spodziewać się komplikacji związanych z brakiem prądu.

14 marca w godzinach od 9 do 14 prądu zabraknie w Błotnicy w gminie Złoty Stok, a 16 marca od godz. 10 do 14 na utrudnienia powinni być przygotowani w Starczowie (gm. Kamieniec Ząbkowicki). Dzień później w godz. od 8 do 11 prądu może nie być na ul. Bolesława Chrobrego, Gazowej, Przemysłowej oraz Kolejowej w Ziębicach.

23 marca po raz kolejny przerwy w dostawie energii elektrycznej wystąpią w gminie Złoty Stok. Tym razem od godz. 8 do 12 w Mąkolnie. Następnego dnia na utrudnienia muszą być przygotowani mieszkańcy Byczenia (gm. Kamieniec Ząbkowicki) oraz ul. Kolejowej, Krótkiej, Ogrodowej i Parkowej w Kamieńcu Ząbkowickim. W obu miejscowościach wyłączenia prądu zaplanowano w godz. od 10 do 14.

30 marca od godz. 10 do 18 utrudnienia mogą wystąpić też w Opolnicy (gm. Bardo).

Firma Tauron przeprasza za niedogodności i jednocześnie informuje, że kilkugodzinne wyłączenia prądu są spowodowane pracami na sieci elektroenergetycznej.

mwinnik / Express-Miejski.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA