Express-Miejski.pl

Wakat w złotostockim urzędzie. Szukają osoby do pozyskiwania środków zewnętrznych

Zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Burmistrz Złotego Stoku Grażyna Orczyk ogłosiła kolejny nabór na stanowisko referenta ds. pozyskiwania środków zewnętrznych w urzędzie miejskim.

Dotychczas tę funkcję w złotostockim magistracie pełniła Anna Radlak z Sosnowej (gm. Kamieniec Ząbkowicki). - Pracownica w związku ze zbliżającym się terminem porodu odeszła z urzędu, poinformowała mnie, że nie ma zamiaru wracać do pracy i aktualnie na tym stanowisku posiadamy wakat - tłumaczy burmistrz Grażyna Orczyk.

Pierwszy nabór ogłoszono już na początku roku. Zakończył się on jednak fiaskiem z powodu braku kandydatów. - Nie jest łatwo znaleźć kogoś z doświadczeniem. To już trzeci konkurs w ciągu roku, gdzie szukamy referenta, który będzie zajmował pozyskiwaniem środków zewnętrznych w naszym samorządzie - tłumaczy Grażyna Orczyk.

Osoba ubiegająca się o pracę na powyższym stanowisku musi posiadać wykształcenie wyższe, minimum dwa lata stażu pracy, znajomość dokumentów programowych oraz wytycznych programów RPO WD 2014-2020, PROW 2014-2020, Interreg V-A Republika Czeska - Polska oraz funduszy celowych województwa dolnośląskiego. Powinna też znać przepisy ustaw o samorządzie gminnym, pracownikach samorządowych, finansach oraz zamówieniach publicznych.

Do zadań referenta ds. pozyskiwania środków zewnętrznych będzie należało m.in. kompletowanie dokumentacji na pozyskanie środków, rozliczenia dotacji czy informowanie jednostek organizacyjnych oraz pozarządowych o możliwości pozyskiwania pieniędzy ze źródeł zewnętrznych. Pełną treść ogłoszenia można znaleźć tutaj.

Dokumenty aplikacyjne należy składać do 27 lutego w siedzibie złotostockiego urzędu miasta.

sm. / Express-miejski.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA