Express-Miejski.pl

Wielkie otwarcie Pizzerii Milano w Ząbkowicach Śląskich - KONKURS

Pizzeria Milano, ul. Kościuszki 23 Ząbkowice Śląskie fot.: Magda Krawczyk/Em24.pl

Już 14 lutego wielkie otwarcie Pizzerii Milano. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest kolacja dla dwojga w nowo otwartym lokalu.

- 14 luty to jak wiadomo Dzień Zakochanych. My wierzymy w zasadę „przez żołądek do serca”, stąd otwarcie pizzerii nastąpi w tym właśnie dniu. Otwieramy Pizzerię Milano z pasją oraz z miłości do jedzenia! Odddajemy swoje serce pełne uczucia i zaangażowania w to co robimy. Goście naszej pizzerii będą mogli spędzić u Nas fantastyczny czas ze swoją drugą połówką, rodziną i znajomymi przy tym zajdając się pysznym jedzeniem. Oprócz pizzy będziemy serwować również sałatki i dania z makaronu. Cały czas się uczymy i możecie liczyć, że nie raz zaskoczymy Was czymś nowym - mamy głowy pełne pomysłów! - mówi Magda Krawczyk, właścicielka lokalu.

KONKURS

Aby wygrać kolację dla dwojga w Pizzerii Milano należy przesłać ciekawe zdjęcie Waszych dań na adres e-mail konkurs@em24.pl. W tytule maila prosimy wpisać hasło WALENTYNKI a w treści maila imię i nazwisko oraz numer telefonu. Na Wasze wiadmości czekamy do 13 lutego do godz. 12. Nagrodzoną osobę powiadomimy telefonicznie.

Zapraszamy !
Pizzeria Milano
ul. Kościuszki 23, Ząbkowice Śląskie
Tel. 733 997 992

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA