ZLF: Nauczyciele objęli prowadzenie w tabeli I ligi

zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne fot.: OSiR Ząbkowice Śląskie

W sobotnim hicie trzeciej kolejki Ząbkowickiej Ligi Futsalu Nauczyciele pokonali ZTS Agressive 10:5 (4:2) i prowadzą w tabeli. W dwa dni kibice zobaczyli aż 132 bramki.

W sobotę pierwsze zwycięstwo w tegorocznej edycji zanotowała Straż Pożarna. Ubiegłotoczny triumfator rozgrywek pokonał Harris Dzierżoniów 7:5 (4:3). Kolejne punkty zdobyły Topory, które wygrały z beniaminkiem z Brzeźnicy 6:2 (3:1). Emocji nie zabrakło w meczu Getin Bank – Auto Moto Srebrna Góra. Do przerwy to srebrnogórzanie prowadzili 2:1, ale ostatecznie nie zdobyli w starciu nawet punktu. W hicie kolejki Nauczyciele okazali się zdecydowanie lepsi od dotychczasowego lidera – ZTS Agressive i wskoczyli na pozycję lidera, a Amatorzy Ziębice wygrali 6:4 (4:2) z Precelkiem, który nadal pozostaje w tej edycji bez zwycięstwa.

W drugiej lidze bardzo wysokie zwycięstwo odniósł zespół Grande Team. Pierwsze punkty zdobyli kolejarze. W meczu na szczycie Inpol-Papier Bardo uległ 4:6 (0:1) Orłowi Piława Dolna, a Sotpol przegrał 4:5 ze Skałkami Stolec, choć do przerwy miał gola przewagi. W trzeciej lidze znów trzy oczka zdobyła ekipa Transport Arendarski. Ponadto wygrywały również ekipy Complex Team, Lutomierz oraz Srebrna Góra.