Express-Miejski.pl

Dzisiaj otwarcie największej sauny w regionie!

Dzisiaj otwarcie największej sauny w regionie!

Dzisiaj otwarcie największej sauny w regionie! fot.: ZCSiR

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Ponad 400 m2 powierzchni strefy Saunarium&SPA to efekt zmian w Słonecznym Parku Wodnym w Ząbkowicach Śląskich.

Dzisiaj, tj. w środę 3 czerwca 2026 roku po rocznej przebudowie otwiera się największa eventowa sauna w regionie mogąca pomieścić 70 osób jednocześnie!

W skład nowej części wchodzą również wyodrębnione strefy schładzania dla kobiet i mężczyzn, rozległa strefa wypoczynku i relaksu z zielonym ogrodem zewnętrznym i basenem.

Pierwsi goście skorzystają z nowej sauny już dziś po godz. 14.

Długi czerwcowy weekend to doskonała okazja, by odwiedzić Ząbkowice Śląskie oraz Słoneczny Park Wodny Saunarium & SPA. Oprócz sauny mogącej pomieścić 70 osób jednocześnie dla gości udostępnione zostaną wszystkie dotychczasowe sauny, baseny wewnętrzne, baseny zewnętrzne, strefa schładzania i odpoczynku.

Nowością jest na pewno wanna jacuzzi zlokalizowana w sercu obiektu sanuarium, a także osobne strefy schładzania dla kobiet i mężczyzn. Powiększono również miejsce na relaks i wypoczynek.

Dzisiejszemu otwarciu będą towarzyszyły ceremonie w saunie eventowej o godz. 19:00, 20:00 oraz 21:00. Wstęp na ceremonie w ramach biletu wstępu.

em24.pl / ZCSiR

24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Dzisiaj otwarcie największej sauny w regionie!

    2026-06-03 10:12:20

    gość: ~Bogdan

    Jutro się udaje sprawdzić nową saunę. Cieszę się, że za rządów KO mamy takie inwestycje.

  • 2026-06-03 10:17:50

    gość: ~Krystyna

    @~Bogdan
    Ciesz się jeszcze masz rok

  • 2026-06-03 10:45:05

    gość: ~Bogdan

    @~Krystyna
    A po wyborach kolejne 4 lata. Zdrowie życzę dla pana Premiera Tuska. Niech rządzi jak najdłużej.

  • 2026-06-04 09:47:16

    gość: ~ janek

    @~Bogda takich cieszących idiotów jest już mało

  • 2026-06-03 15:18:55

    gość: ~Ak

    @~Bogdan
    ××××× Monikę!

  • 2026-06-03 15:23:12

    gość: ~Fun

    @~Bogdan
    Bogus gdzie byłeś? Martwiłem sie o najlepszego dowódcę plutonu zomo na ścianie wschodniej Europy.

  • 2026-06-04 11:18:00

    gość: ~Ak

    @~Bogdan
    Tych twoich śmierdzących jaj nikt nie będzie wąchał

  • 2026-06-04 23:26:43

    gość: ~Bodzio

    ostatnio dodany post

    @~Bogdan
    Dobrze że mamy takiego gospodarza z dyplomem mba:)

  • 2026-06-03 10:34:59

    gość: ~Zadowolony

    Świetne wieści. Oby służyła długo i wszystkim bez wyjątku.
    Prośba do zarządzających by jednak szanowali gości i umieszczali kalendarze seansów z wyprzedzeniem, a nie jak zwykle bywa na ostatnią chwilę lub po terminie. To nie jest fajne gdy człowiek przychodzi z zamiarem skorzystania z seansu, a okazuje się że go nie ma. Nie ma i nikt z obsługi nie wie dlaczego gdyż szef nie opublikował. To chyba nie jest skomplikowany zabieg więc raczej w grę wchodzi brak szacunku, nieodpowiedzialność, a może brak podstawowych kompetencji.

  • 2026-06-03 11:04:01

    gość: ~qazxcv

    j***ć Donka i Wielichow

  • 2026-06-03 14:35:27

    gość: ~qazxcvdymany od urodzenia

    @~qazxcv
    podziękuj starym bo ciebie całe życie wszyscy je.bią

  • 2026-06-03 11:41:54

    gość: ~kfjc

    To ten obiekt na którym dochodzi do dyskryminacji ze względu na płeć i będąc mężczyzną z wykupionym karnetem nie można korzystać z niego w pewne dni? W sumie skoro dalej z tego korzystają zamiast zbojkotować to widocznie lubią być trzymani za mordę.

  • 2026-06-03 12:09:45

    gość: ~ŁYSY

    @~kfjc
    Spokojnie. Jest otwarte dla wszystkich.

  • 2026-06-03 12:27:04

    gość: ~kfjc

    @~ŁYSY
    "Już od 6go kwietnia 2022, w każdy czwartek, strefa Saunarium&Spa będzie dostępna WYŁĄCZNIE DLA KOBIET w godzinach 19:00 - 22:00"

  • 2026-06-03 15:21:10

    gość: ~Rudy

    @~kfjc
    Nieaktualne

  • 2026-06-03 11:55:54

    gość: ~xxx

    Nieoficjalne otwarcie dla świty odbyło się w poniedziałek.Plebs dzisiaj.

  • 2026-06-03 12:56:55

    gość: ~Hahah

    @~xxx
    Podobno dotykali się tam wszyscy siusiaczkami.

  • 2026-06-03 14:36:26

    gość: ~hahah bez siusiaczka

    @~Hahah
    Ile ich przyjąłeś?

  • 2026-06-03 15:01:34

    gość: ~Jahaha

    @~hahah bez siusiaczka
    Dużo mniej niż twoja mamusia :-*

  • 2026-06-03 14:37:29

    gość: ~Tak pytam

    A pami Wielichowska będzie ?

  • 2026-06-04 11:21:38

    gość: ~Mo

    @~Tak pytam
    Będzie w stroju toples z psami

  • 2026-06-03 18:28:47

    gość: ~Wykidajło

    @~kfjc
    'Co nam się tu będą les bij ki spotykać' - cytat z jednego z apologetów idei likwidacji kobiecych czwartków. Emeryt z dużym brzuszkiem, więc wiadomo, że ma czas chodzić nawet dwa i razy dziennie. Dziwnym zbiegiem okoliczności tego argumentu nie użyli w swojej petycji.

  • 2026-06-03 19:58:04

    gość: ~Mieszkaniec gminy

    zbudujcie jeszcze kregielnie, betoniarnie, masarnie, ze 4 biedry, z 5 Dino, Wszystko dla mieszkancow bo burmistrz kocha ludzi i ciagle sie usmiecha jak cala KOalicja

  • 2026-06-04 22:35:05

    gość: ~Saunomistrz amator

    Sauna fajna i zrobiona ze smakiem. Saunomitrzowa grupa SUPER!
    Zarządzanie fatalne. Wszyscy narzekają na szefa,ale nikt nie ma odwagi powiedzieć wprost.
    Tam trzeba kogoś z jajami bo potencjał jest ogromny, ale się marnuje!
    Orzeszku, przypatrz się bo keszu zainwestowałeś i szkoda go zmarnować.

REKLAMA