Ponad 400 m2 powierzchni strefy Saunarium&SPA to efekt zmian w Słonecznym Parku Wodnym w Ząbkowicach Śląskich.
Dzisiaj, tj. w środę 3 czerwca 2026 roku po rocznej przebudowie otwiera się największa eventowa sauna w regionie mogąca pomieścić 70 osób jednocześnie!
W skład nowej części wchodzą również wyodrębnione strefy schładzania dla kobiet i mężczyzn, rozległa strefa wypoczynku i relaksu z zielonym ogrodem zewnętrznym i basenem.
Pierwsi goście skorzystają z nowej sauny już dziś po godz. 14.
Długi czerwcowy weekend to doskonała okazja, by odwiedzić Ząbkowice Śląskie oraz Słoneczny Park Wodny Saunarium & SPA. Oprócz sauny mogącej pomieścić 70 osób jednocześnie dla gości udostępnione zostaną wszystkie dotychczasowe sauny, baseny wewnętrzne, baseny zewnętrzne, strefa schładzania i odpoczynku.
Nowością jest na pewno wanna jacuzzi zlokalizowana w sercu obiektu sanuarium, a także osobne strefy schładzania dla kobiet i mężczyzn. Powiększono również miejsce na relaks i wypoczynek.
Dzisiejszemu otwarciu będą towarzyszyły ceremonie w saunie eventowej o godz. 19:00, 20:00 oraz 21:00. Wstęp na ceremonie w ramach biletu wstępu.
em24.pl / ZCSiR
Dzisiaj otwarcie największej sauny w regionie!
2026-06-03 10:12:20
gość: ~Bogdan
Jutro się udaje sprawdzić nową saunę. Cieszę się, że za rządów KO mamy takie inwestycje.
2026-06-03 10:17:50
gość: ~Krystyna
@~Bogdan
Ciesz się jeszcze masz rok
2026-06-03 10:45:05
gość: ~Bogdan
@~Krystyna
A po wyborach kolejne 4 lata. Zdrowie życzę dla pana Premiera Tuska. Niech rządzi jak najdłużej.
2026-06-04 09:47:16
gość: ~ janek
@~Bogda takich cieszących idiotów jest już mało
2026-06-03 15:18:55
gość: ~Ak
@~Bogdan
××××× Monikę!
2026-06-03 15:23:12
gość: ~Fun
@~Bogdan
Bogus gdzie byłeś? Martwiłem sie o najlepszego dowódcę plutonu zomo na ścianie wschodniej Europy.
2026-06-04 11:18:00
gość: ~Ak
@~Bogdan
Tych twoich śmierdzących jaj nikt nie będzie wąchał
2026-06-04 23:26:43
gość: ~Bodzio
ostatnio dodany post
@~Bogdan
Dobrze że mamy takiego gospodarza z dyplomem mba:)
2026-06-03 10:34:59
gość: ~Zadowolony
Świetne wieści. Oby służyła długo i wszystkim bez wyjątku.
Prośba do zarządzających by jednak szanowali gości i umieszczali kalendarze seansów z wyprzedzeniem, a nie jak zwykle bywa na ostatnią chwilę lub po terminie. To nie jest fajne gdy człowiek przychodzi z zamiarem skorzystania z seansu, a okazuje się że go nie ma. Nie ma i nikt z obsługi nie wie dlaczego gdyż szef nie opublikował. To chyba nie jest skomplikowany zabieg więc raczej w grę wchodzi brak szacunku, nieodpowiedzialność, a może brak podstawowych kompetencji.
2026-06-03 11:04:01
gość: ~qazxcv
j***ć Donka i Wielichow
2026-06-03 14:35:27
gość: ~qazxcvdymany od urodzenia
@~qazxcv
podziękuj starym bo ciebie całe życie wszyscy je.bią
2026-06-03 11:41:54
gość: ~kfjc
To ten obiekt na którym dochodzi do dyskryminacji ze względu na płeć i będąc mężczyzną z wykupionym karnetem nie można korzystać z niego w pewne dni? W sumie skoro dalej z tego korzystają zamiast zbojkotować to widocznie lubią być trzymani za mordę.
2026-06-03 12:09:45
gość: ~ŁYSY
@~kfjc
Spokojnie. Jest otwarte dla wszystkich.
2026-06-03 12:27:04
gość: ~kfjc
@~ŁYSY
"Już od 6go kwietnia 2022, w każdy czwartek, strefa Saunarium&Spa będzie dostępna WYŁĄCZNIE DLA KOBIET w godzinach 19:00 - 22:00"
2026-06-03 15:21:10
gość: ~Rudy
@~kfjc
Nieaktualne
2026-06-03 11:55:54
gość: ~xxx
Nieoficjalne otwarcie dla świty odbyło się w poniedziałek.Plebs dzisiaj.
2026-06-03 12:56:55
gość: ~Hahah
@~xxx
Podobno dotykali się tam wszyscy siusiaczkami.
2026-06-03 14:36:26
gość: ~hahah bez siusiaczka
@~Hahah
Ile ich przyjąłeś?
2026-06-03 15:01:34
gość: ~Jahaha
@~hahah bez siusiaczka
Dużo mniej niż twoja mamusia :-*
2026-06-03 14:37:29
gość: ~Tak pytam
A pami Wielichowska będzie ?
2026-06-04 11:21:38
gość: ~Mo
@~Tak pytam
Będzie w stroju toples z psami
2026-06-03 18:28:47
gość: ~Wykidajło
@~kfjc
'Co nam się tu będą les bij ki spotykać' - cytat z jednego z apologetów idei likwidacji kobiecych czwartków. Emeryt z dużym brzuszkiem, więc wiadomo, że ma czas chodzić nawet dwa i razy dziennie. Dziwnym zbiegiem okoliczności tego argumentu nie użyli w swojej petycji.
2026-06-03 19:58:04
gość: ~Mieszkaniec gminy
zbudujcie jeszcze kregielnie, betoniarnie, masarnie, ze 4 biedry, z 5 Dino, Wszystko dla mieszkancow bo burmistrz kocha ludzi i ciagle sie usmiecha jak cala KOalicja
2026-06-04 22:35:05
gość: ~Saunomistrz amator
Sauna fajna i zrobiona ze smakiem. Saunomitrzowa grupa SUPER!
Zarządzanie fatalne. Wszyscy narzekają na szefa,ale nikt nie ma odwagi powiedzieć wprost.
Tam trzeba kogoś z jajami bo potencjał jest ogromny, ale się marnuje!
Orzeszku, przypatrz się bo keszu zainwestowałeś i szkoda go zmarnować.
REKLAMA
REKLAMA