29 maja podpisano dwie umowy na realizację kolejnych inwestycji drogowych w Gminie Kamieniec Ząbkowicki.
Inwestycje zostaną wykonane dzięki środkom przeznaczonym na odbudowę terenów dotkniętych powodzią.
Pierwsze zadanie obejmuje budowę drogi wewnętrznej w Chałupkach o wartości 386 313,97 zł, natomiast drugie dotyczy przebudowy ul. Wąskiej – inwestycji o wartości 699 847,90 zł. Łączna wartość podpisanych umów przekracza 1 milion złotych.
Obie inwestycje zrealizuje firma BUDBIS Sp. z o.o. z Nysy.
Jak podkreślono, są to kolejne działania wspierające odbudowę i rozwój gminy po trudnych doświadczeniach związanych z powodzią. Inwestycje mają poprawić bezpieczeństwo oraz komfort życia mieszkańców.
Władze gminy dziękują przedstawicielom rządu i samorządu, w tym ministrowi Marcinowi Kierwińskiemu, wiceminister Magdalenie Roguskiej, wicemarszałek Sejmu RP Monice Wielichowskiej oraz wojewodzie dolnośląskiej Annie Żabskiej za wsparcie i zaangażowanie w proces odbudowy.
em24.pl / UMiG Kamieniec Ząbkowicki
Ponad milion złotych na odbudowę dróg w gminie Kamieniec Ząbkowicki
2026-06-02 14:10:21
gość: ~mieszkaniec
a co tam przy burmistrzu robi niejaki Gnaczy??wszędzie go pełno,a on nawet radnym nie jest może to ktoś wytłumaczy?
2026-06-02 14:30:29
gość: ~Julek
@~mieszkaniec
A gdzie ty tam widzisz Gnaczego?
2026-06-02 15:42:59
gość: ~hahhaha
@~Julek On go widzi wszędzie. mieszkaniec to taki wioskowy głupiec. Z obsesją. Nawet w osobie wiceburmistrza dostrzega Mateusza. Fanatyk hahahah. Bosze co za czub. ahhahah
2026-06-02 19:33:24
gość: ~77
@~hahhaha
Nie strasz nie strasz bo ...ahaha ha
2026-06-02 16:11:43
gość: ~RT
@~mieszkaniec i oto tym sposobem wyszło, że jesteś ćwierć rozumu. Ładne samozaoranie.
2026-06-02 16:12:17
gość: ~Gg
@~mieszkaniec
Wiem kim jesteś i gdzie mieszkasz.
2026-06-02 16:14:44
gość: ~Xxxx
@~mieszkaniec
No wlasnie rodzina Gnaczych opanowala gmine
2026-06-02 16:18:42
gość: ~nooo
@~Xxxx Tak to prawda. 48 osób!!! A nie 59.
2026-06-02 20:07:24
gość: ~Mieszkaniec
W gminie Kamieniec ząbkowicki trzeba zrobić 90% dróg... Kamieniec rozwalony,starczow,byczeń ,doboszowice, Śrem, topola...
2026-06-02 21:32:28
gość: ~Marcin
Jak rozorać to wszystko na raz super aż się flaki przewracają jak trzeba gdzieś jechać...
2026-06-03 08:49:38
gość: ~noto
@~Marcin zostań w domu. Trzymaj się tam cieplutko.
2026-06-03 10:16:59
gość: ~qwerty
a jak długie sa odcinki planowanych dróg.
Za 1 milion pln można zrobić ile?
2026-06-03 18:47:47
gość: ~2pi
ostatnio dodany post
@~qwerty
Patrzac na te ktore zostaly zrobione to raczej krotkie chocby ul Nauczycielska i donokad prowadzaca ul Paczkowska (maly odcinek)Parkowa zostaje w tyle
REKLAMA
REKLAMA