Zderzenie dwóch pojazdów na drodze wojewódzkiej nr 382 na wysokości Strąkowej fot.: KPP Ząbkowice Śląskie
29 maja przed godz. 19 na drodze wojewódzkiej nr 382 między Ząbkowicami Śląskimi a Kamieńcem Ząbkowickim, na wysokości Strąkowej doszło do zderzenia jeepa i hyundaia.
Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 382 z drogą powiatową, kierujący samochodem marki Jeep, 62-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo przejazdu jadącemu drogą główną 57-letniemu mieszkańcowi powiatu ząbkowickiego, kierującemu samochodem marki Hyundai.
W wyniku zdarzenia zarówno sprawca wraz z 67-letnią pasażerką, mieszkanką powiatu kłodzkiego, jak i kierujący Hyundaiem zostali zabrani przez zespół ratownictwa medycznego i przetransportowani do szpitala w Polanicy-Zdroju z obrażeniami kręgosłupa oraz klatki piersiowej.
W miejscu zdarzenia przez ponad dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu. Obecnie ruch odbywa się już bez przeszkód.
em24.pl
Zderzenie jeepa i hyundaia na wysokości Strąkowej. Trzy osoby w szpitalu
2026-05-30 07:50:12
gość: ~aaa
Jakie tam były prędkości aby takie uszkodzenia wyszły?
2026-05-30 09:01:26
gość: ~Jarek Skoda
A kiedy Policja zrobi porządek z patelniarzami jeżdżącymi po Przyłęku ?
2026-05-30 09:10:24
gość: ~Ak
Dekle się popisały
2026-05-30 10:50:05
gość: ~Mo
Kolejny wypadek na tym skrzyżowaniu
2026-05-30 10:51:24
gość: ~DOMINIK
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub rodzinę o kontakt - przekażę przydatne informacje
tel. 783 - 903 - 941
2026-05-30 15:14:26
gość: ~rondziarz
ostatnio dodany post
rondo, światła, tunel i estakada.
REKLAMA
REKLAMA