Na krajowej ósemce zderzyły się volkswagen i cupra. Uszkodzony został także citroen.
Około godz. 11.30 na krajowej ósemce między Przyłękiem a Bardem doszło do zdarzenia drogowego, w którym bezpośrednio brały udział dwa samochody osobowe. Uszkodzony został także samochód marki citroen.
Jak wynika z informacji przekazanych przez Komendę Powiatową Policji w Ząbkowicach Śląskich 54-letni kierujący Volkswagenem Passatem podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie upewnił się, czy jest wyprzedzany, doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Cupra kierowanym przez 47-latka.
Pojazdy znajdują się poza drogą, więc aktualnie na miejscu zdrzenia ruch odbywa się bez utrudnień.
Na miejscu działania prowadzi policja.
em24.pl
Zderzenie samochodów na krajowej ósemce [foto]
2026-05-23 12:49:02
gość: ~Bogdan
Patrzcie pisowcy z Janowca i Dzbanowa ! To wasza wina bo blokujecie najwazniejszą inwestycje w regionie ! Z zadupia może tu być cywilizacja ! Ile wam Kaczyński zapłacił za te sprzeciwy ?
2026-05-23 14:20:17
gość: ~Jarek Skoda
@~Bogdan
Ważniejsze są poniemieckie rudery z pluskwami odebrane żywcem Niemcom w 1945 roku. I ważniejsze są krzaki oszczane przez lokalnych meneli bo to przyroda.
2026-05-23 16:14:39
gość: ~gość
Ale lewaku plujesz jadem. Tylko to potraficie i kraść na potęgę!!!!!!! Nie długo przez was już Polski nie będzie.
2026-05-25 12:44:04
gość: ~Jo
@~Bogdan
Chcesz mi powiedzieć, że jak będzie S8 to nie będzie wypadków i kolizji?
2026-05-25 16:21:58
gość: ~Pisowiec
ostatnio dodany post
@~Bogdan ty kretynie twoi rodzice żałują że cię nie wyskrobali..
2026-05-23 13:26:59
gość: ~rondziarz
Wybudować ze dwa ronda, tunel i estakadę i zwieńczyć to wszystko światłami.
2026-05-23 14:16:54
gość: ~Paweł z Mickiewicza
Bez S8 nadal będziemy prowincją bez znaczenia. Nasz region jest nieatrakcyjny, nie rozwinięty, brak inwestorów. Powodzie, brak zbiorników retencyjnych i konkretnej trasy ekspresowej z Wrocławia. Niestety wyborcy PiS mają w nosie rozwój.
2026-05-23 14:21:13
gość: ~Jarek Skoda
@~Paweł z Mickiewicza
Zaraz przyjdą wybory i będą gadać jaki to Tusk zły. Nie ! Tusk jest w porządku tylko wy mieszkańcy wszystko robicie żeby było źle !
2026-05-23 14:38:04
gość: ~Fun
@~Jarek Skoda
Największy z Polaków nawet wyprzedza JPII :) zaraz za nim jest kabel USB ktory ostatnio bełkotal ze namówił Trumpa aby startował.
2026-05-23 16:14:15
gość: ~Rafał KOsno
@~Jarek Skoda
No widzisz Owsiak jest też zły bo pomaga chorym dzieciom załatwia sprzęty do ratowania życia.A ja Rafałek oglądam Republikę i czym bliżej do WOŚP tym większy hejt na niego spada.Polscy politycy zamiast dbać o bezpieczeństwo naszego kraju teraz się kłócą kto przyczynił się bardziej do tego że mamy 5000 żołnierzy Amerykańskich w Polsce.
2026-05-23 18:50:05
gość: ~obywatel
@~Paweł z Mickiewicza
No widzisz Rafałku KOsno podszywanie się pod kogoś to twoja specjalnośc.Ale w sumie jak zjesz wege to potrafisz napisać trochę prawdy.Zauważyłem że jak zjesz wege piszesz mądrze.I słyszałem że Republika podnosi opłaty dla widzów musisz znaleść jakąś lepszą płatną pracę żeby twoja stacja nie upadła i nie został tylko TVN TVP i Polsat.
2026-05-23 20:11:30
gość: ~poinformowany
Z tego Janowca to nawet nie ugrali solidnej drogi do Laskówki, przez co w tej komunikacji gminnej to krążą nadmiarowo po tych wsiach. Jedna i druga wieś to zadupia praktycznie ślepo zakończone, bo trudno nazwać to coś za Laskówką na przełęcz drogą. Droga to jest od Wojciechowic do przełęczy i tyle.
2026-05-23 21:56:00
gość: ~Bogdan
@~poinformowany
Mieszkając 60 lat w Ząbkowicach Śląskich dopiero dowiedziałem się w liceum, że takie miejscowości są.
2026-05-24 12:44:56
gość: ~ASG
@~Bogdan
Widzisz Bogdanie zaściankowcu komentujesz próbujesz być elokwentny a pewnie nie wiesz gdzie jest ulica 1-szgo Maja w Ząbkowicach
2026-05-25 07:16:08
gość: ~ktoś
@~ASG
Takiej ulicy jak 1-szego Maja nie ma w Ząbkowicach. Jest 1 Maja głąbie.
2026-05-25 07:47:04
gość: ~On
@~ASG
1-szgo to będą cie r u c h a c , polonisto z Ukrainy Haha naucz się pisać nazwę ulic trollu
REKLAMA
REKLAMA