Seniorzy z kartami wstępu do Pałacu Marianny Orańskiej. „To miejsce należy do Was” fot.: UMiG Kamieniec Ząbkowicki
W pałacu Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim odbyło się spotkanie burmistrza Sylwestra Kowala z Klubami Seniora działającymi na terenie gminy.
Wydarzenie było okazją nie tylko do wspólnych rozmów i integracji, ale również do symbolicznego wręczenia seniorom Kart Wstępu do pałacu.
Podczas spotkania podkreślano, że Pałac Marianny Orańskiej to miejsce szczególne dla lokalnej społeczności – związane z historią, tradycją i mieszkańcami gminy. Jak zaznaczono, pałac nie jest wyłącznie własnością samorządu czy władz gminy, lecz przede wszystkim wspólnym dobrem mieszkańców Kamieńca Ząbkowickiego.
Szczególne słowa uznania skierowano do seniorów, którzy przez lata współtworzyli lokalną społeczność i budowali fundamenty dzisiejszej gminy. Podkreślono ich rolę w przekazywaniu wartości takich jak szacunek, odpowiedzialność i troska o drugiego człowieka.
Wręczone karty wstępu mają być symbolem otwartości pałacu na mieszkańców oraz podkreśleniem, że każdy powinien czuć się w tym miejscu jak u siebie. Karty uprawiają seniorów do darmowego, wielokrotnego wstępu na kamieniecki pałac, bez żadnych limitów i ograniczeń.
em24.pl / UMiG Kamieniec Ząbkowicki
Seniorzy z kartami wstępu do Pałacu Marianny Orańskiej. „To miejsce należy do Was”
2026-05-19 14:05:08
gość: ~Bogdan
Seniorzy to najmądrzejsza grupa społeczna w Polsce. Przy urnach zawsze wiedzą na kogo głosować. Tylko i wyłącznie na Platformę Obywatelską. Stabilni, zdrowi, z dobrymi emeryturami, energiczni,mądrzy, wykształceni. Co innego seniorzy głosujący na PiS to zazwyczaj karani chuligani, co w przeszłości migali się od pracy, zakładali złodziejskie związki zawodowe żeby legalnie rozkradać swój zakład pracy, terroryzują przychodnie robiąc sztuczne kolejki, do lekarzy chodzą dla rozrywki i narzekają na wszystko.
2026-05-19 14:40:56
gość: ~MIESZKANIEC
Należy rozumieć ,ze spotkanie w Palacu Marianny Orańskiej seniorow i wręczenie im Kart Wstępu do Palacu jest rekompensatą za pozbawienie ich ich mozliwości Rechabilitacji w celu poprawy zdrowia i lepszego funkcjonowania ?czy te karty zastąpia lepsze zdrowie i polepszoną jakośc życia ?A co z pozostałymi mieszkancami Gminy ktorzy nie sa seniorami i zamieszkuja w calej gminie ? W tym roku jak i w poprzednim Administrator Palacu Marianny Orańskiej zapomniał o uczczeniu 216 rocznicy Urodzin Marianny ,ktora przypadała 9 Maja .Piekny gest Pana Jana Korzepy jest nieŵatpliwie godny podziwu i podziekowania i jest przykładem do nasladowania dla innych a nie do promowania sie Administracji ktora tez zapomniala o urodzinach Marianny .Rowniez bezobjawowe TMZK zapomnialo o tak waznej dacie urodzin Marianny i tez nigdzie o niej nie wspomnieli i zadnej bodaj krotkiej informacjo nie bapisali .WSTYD WSTYD WSTYD Prezes TMZK do dymisji
2026-05-19 18:57:20
gość: ~Ciekawy
@~MIESZKANIEC
2026-05-19 18:59:56
gość: ~Ciekawy
Co to za skrót TMZK ico to za prezes
2026-05-20 08:29:02
gość: ~Lokalny
@~Ciekawy
TMZK to Towarzystwo Miłośników Ziemi Kamienieckiej.Niby jest a go nie ma.Niby działa a nie działa.Niby ma członków a nie ma .Powiedzialbym że to Towarzystwo wzajemnej adoracji.Prezes Towarzystwa to ma tyle funkcji ,że po prostu się pogubił i nie pamięta o ważnych wydarzeniach w Kamiencu
2026-05-19 19:45:56
gość: ~Lokals
A co z pozostałymi seniorami?Nie wszyscy należą do Stowarzyszeń Seniorów.Im już ten przywilej się nie należy?
2026-05-22 09:26:38
gość: ~Xy
ostatnio dodany post
@~Lokals
Inni seniorzy się nie liczą jak widać zawsze wszędzie jedna i ta sama grupa.
2026-05-19 23:23:39
gość: ~Mieszkaniec
Jaki ten Kowal dobry i chojny tylko szkoda, że nie ze swojej kasy taki dobry. Ile jeszcze trzeba długów narobić aby oczy się wam otworzyły!
2026-05-21 04:24:25
gość: ~Xxxx
@~Mieszkaniec
Ludzie otworzcie oczy przeciez on was oszukuje to nie jest czlowiek godny zaufania ten czlowiek nie ma serca dla niego nie licza sie mieszkancy a wladza i pieniadze
2026-05-21 08:40:00
gość: ~Zibi
@~Xxxx
BRAWO ty Trafiony zatopiony
REKLAMA
REKLAMA