W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające bardzo niebezpieczne zdarzenie, do którego doszło na drodze krajowej nr 8 w Bardzie.
Na nagraniu z wideorejestratora samochodu ciężarowego widać, jak na jezdnię nagle wchodzi mężczyzna. Zdarzenie wyglądało niezwykle groźnie i mogło zakończyć się tragedią. Kierowca ciężarówki nie miał wiele czasu na reakcję.
Nie wiadomo dlaczego mężczyzna znalazł się na drodze. Na szczęście nie doszło do tragedii.
em24.pl / mp
Niebezpieczna sytuacja na krajowej ósemce w Bardzie. O włos od tragedii [video]
2026-05-16 12:04:37
gość: ~Obektywny
Mógł przejechać debila
2026-05-16 12:18:34
gość: ~Kibic
Bardo - miasto czubów.
2026-05-16 12:29:10
gość: ~Bogdan
Typowa bardzka patologia. Od stanu wojennego patologia tam jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Widać to po wynikach wyborów jak wielbią PiS i konfederację. Co się tam wyprawiało w latach 80tych to lepiej nie wspominam.
2026-05-16 13:05:15
gość: ~gość
O proszę , lewak się odezwał.... Grunt że komunista Czarzasty jest Twoim idolem.
2026-05-16 13:09:26
gość: ~Bogdan
@~gość
Jak Pan Marszałek Czarzasty uprawiał politykę to ty srałeś w pieluchy ! A twój Jaruś w stanie wojennym smacznie spał.
2026-05-16 13:29:04
gość: ~Mo
@~Bogdan
Mam prośbę i ochotę do ciebie,pociągnij mi
2026-05-16 14:26:00
gość: ~A23
@~Bogdan
Boguś, pozdrowienia z USA od Pana Zbyszka Ziobro! Możecie go pocałować w doope! A swoją drogą, kiedy ty komunistyczna, ruska kurffoo, zdechniesz? S tary UBek jesteś, więc myślę że już masz blisko do zejścia...
2026-05-16 14:46:41
gość: ~A23jebałciępies
@~A23
Przesyłasz pozdrowienia od złodzieja i miękiszona? Gratuluje głupoty ale w pisie wszyscy tak mają.
2026-05-16 15:50:34
gość: ~Kamila z PO
@~A23jebałciępies
Zapraszam do Kłodzka!
2026-05-18 20:07:22
gość: ~Mo
@~A23jebałciępies
Ciebie musiała urodzić jakaś suka!
2026-05-19 07:00:08
gość: ~A23jebałciępies
@~Mo
Twoja stara.
2026-05-19 14:19:57
gość: ~Mo
@~A23jebałciępies
Ja nie mam starej cymbale!twoja stara to rura!
2026-05-20 07:08:01
gość: ~A23jebałciępies
@~Mo
To stary cię urodził czy jesteś in vitro?
2026-05-20 07:07:24
gość: ~A23jebałciępies
@~A23jebałciępies
To stary cię urodził czy jesteś in vitro?
2026-05-16 19:07:30
gość: ~mieszkanka
@~Bogdan Proszę się zastanowić co za bzdury Pan pisze , to jest chłopak chory . I o choroby dzieci też ubeku będziecie obwiniać pis , a tak to nie ładnie oceniać jak się nie zna sytuacji .
2026-05-16 13:11:35
gość: ~Vol
To chora osoba z DPS.. Ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie i zwyzywacie kogoś od debili , PiSowcow czy czubów.
Trochę szacunku chociażby do samych siebie .
2026-05-16 13:36:56
gość: ~Lolek
@~Vol
Skoro jest chora i takie rzeczy robi to powinna być pod opieką lub na oddziale zamkniętym a nie stwarza zagrożenie dla siebie i innych. By go zabił i co wtedy?
2026-05-16 18:37:22
gość: ~Vol
@~Lolek
Osoba ucieka , oczywiście osoba która sprawowała opiekę w danej grupie powinna ponieść odpowiedzialność, ale czy poniesie... Okaże się
2026-05-16 13:57:38
gość: ~Rafał KOsno
@~Vol
Miejsce osób chorych jest w ośrodku i ktoś go powinien pilnować. Gdyby doszło do tragedii to byście psy wieszali na kierowcy bo jechał 3 kmh szybciej a bo oglądał film w telefonie a bo się drapał po jajkach. A ktoś z dps odpowie za ucieczkę takiej osoby ?
2026-05-16 18:41:10
gość: ~Vol
@~Rafał KOsno
Mam nadzieję, że ktoś poniesie za to odpowiedzialność, bo takie sytuacje nie powinny mieć miejsca !
I tak jak piszesz... Później na kierowcy by spoczywało.
O konsekwencjach pewnie się okaże z czasem
2026-05-16 19:13:46
gość: ~mieszkanka
@~Vol
Tacy ludzie jak Pan to powinny popracować z takimi mieszkańcami dps-u i zobaczyć jak wygląda praca , a potem dyskutować . Najwięcej gadają Ci co nie mają pojęcia jak wygląda ta praca od środka . Więc zapraszam do pracy i wtedy się wypowiadać .
2026-05-16 21:48:26
gość: ~Rafał KOsno
@~Vol
A może to ten co dzwonił na policje że coś się złego dzieje u Sakiewicza w domu.Biedny człowiek będzie go teraz nielegalna prokuratura ścigać.Może powinien uciec do Stanów może Ziobro go gdzieś skryje u siebie.
2026-05-16 22:17:49
gość: ~www
@~Rafał KOsno
To kup mu bilet.Jak żyje to większego idioty nie widziałem od ciebie.Obejrzyj sobie republike przed snem żeby ci się lepiej spało.
2026-05-17 12:40:56
gość: ~Fun
@~www
Decyzja EBC w kwietniu 2026 nie wstrząsnęła rynkiem. Stopy mogą wzrosnąć już w czerwcu - Bankier.pl https://share.google/sJXdar7fSHYoi8Ht4
Kto wychodzi na idiote i frajera? Władek powinien zaplacic ze swoich razem z domanskim i resztą usmiechnietych. A to dopiero początek. Wciśnij sobie minusik przeciez lubisz placic na niemieckie banki. Obronnośc i safe co za kretyni masakra jakas. Nie wierze w taką naiwność to jest zrobione z premedytacją. Ale jak frajerzy sie dają to dlaczego nie. Ciesz sie i gon ziobre. Zobaczyny ile zrośnie koszt kredytu i na jaki procent zaciągnie go Urszula von yungingen. Zobaczymy na co sie rozejdą pieniądze bo juz slychac ze to ma byc kroplówka dla wydatków budżetowych. Jak mozna doprowadzić kraj do takiej zapaści finansowej. Nie ma pieniędzy na nic nawet po decyzji komisji ze mozna dopłacić do nawozów i pomóc rolnikom po zniszczeniu przez mróz upraw nie ma słowao tym. Nie ma bo nie ma pieniędzy na nic. Ale sa na nagrody w ministerstwach tam sie napracowali średnia nagroda 6 tys. 60 baniek na ministerstwo. Szybko trzeba grabić do siebie bo juz 1.5 roku zostalo. A plebs niech zapie.rdala za 4800 netto i ogląda igrzyska z policja ziobra i prowokacjami. Moda na sukces odcinek 2026.
2026-05-17 10:53:11
gość: ~Justyna
@~Rafał KOsno
Może polecisz z nim tam masz w USA legalną prokurature.
2026-05-16 15:15:04
gość: ~Fun
@~Vol
Osoby piszące takie komentarze sa bardziej chore nich ten z filmiku. U Bogdana to skale wyje.balo zwyczajne w tworkach wlaczyli internet. Reszta kretynow skaczącą se do gardeł o ziobre to tak przy górnej granicy. Pierd.ola o ziobrze a po cichu wchodzi podatek cyfrowy. Wchodzi bez ustawy jest nielegalny i oczywiście bedzie przeniesiony na klienta. Mozna? Prawo jest dla biedaków na górze mozna wszystko. Wiec o jakim szacunku do samego siebie moze mowic byly zamówiec czy sprana tvn-em głowa.
2026-05-16 15:38:51
gość: ~Bogdan
@~Fun
Ciebie powinno się leczyć pisowczyku ! Przez takich jak ty unia europejska jest w kryzysie !
2026-05-16 23:40:46
gość: ~Fun
@~Bogdan
Komuna zawsze doprowadzała do tragedi i tak bedzie tym razem. A na leczenie skończył sie limit na ten rok. Masz pecha.
2026-05-16 14:00:38
gość: ~Paweł z Mickiewicza
Ktoś z tego dps powinien odpowiadać za niekompetencję. Facet im uciekł i o mało nie doprowadził do tragedii. Te Bardo to jakiś stan umysłu. Po Bardo też chodzi taki prymityw bezrobotny w kurtce odblaskowej i patrzy się na każdego jakby chciał pobić. I chodzi po sklepach bo chce na zeszyt kupować. Miasto cudów i patoli.
2026-05-16 14:33:42
gość: ~A23
@~Paweł z Mickiewicza
Patologi to ty szukaj w Kłodzku, gdzie działaczka Platformy Obywatelskiej, uprawiała zoofilie z psami.Zapomniałeś czy Rudy zakazał mówić na ten temat?
2026-05-16 14:43:20
gość: ~z barda
@~A23
pocaluj rudego w kant uja
2026-05-16 19:39:49
gość: ~mieszkanka
@~Paweł z Mickiewicza
Taki Pan cwany , czy tylko w Internecie ,a w realu jak Pan widzi mieszkańców z dps-u to wieje Pan ze strachu jak wielu mieszkańców Barda ?
2026-05-16 16:04:41
gość: ~Narescie
Ten na drodze to Bogdan. Koniecznie chciał zaistnieć wizualnie. Tyle pisze i nikt go nie chwali i nie postawi piwa. Teraz już wiadomo.
2026-05-16 17:16:04
gość: ~ndj
Pierwsze 10 sekund odcinek 200 metrów. 72km/h w zabudowanym i to tirem? Nieźle się szoszony bawią.
2026-05-16 17:49:50
gość: ~Bogdan
@~ndj
A jak ma wjechać załadowanym tirem pod górę ? Może niech wlecze się 20 kmh i w ogóle nie wjedzie ? Idź do pisowców z Dzbanowa i Laskówki co tam nie chcą budowy S8 i niech na linach wciqgają cały tranzyt na dk8 !!?
2026-05-16 19:27:34
gość: ~ndj
@~Bogdan
"A jak ma wjechać załadowanym tirem pod górę ?"
Zgonie z obowiązującymi przepisami, w tym miejscu max 50km/h.
2026-05-16 22:05:56
gość: ~Mieszkaniec
@~Bogdan
To w takim razie wytłumacz mi fenomen, że jak policja stoi na górze i dokonuje pomiaru prędkości to jakoś wtedy wszyscy jadą z obowiązującą prędkością jaka panuje na tym odcinku i nikt nie staje w połowie góry?
2026-05-17 00:56:50
gość: ~Ja
@~Bogdan
Kurła normalnie - niższy bieg pod górkę i max 50 w zabudowanym. Proste
2026-05-18 19:54:34
gość: ~mnm
W większości poziom tych komentarzy sięgnął dna.
2026-05-20 07:09:40
gość: ~rondziarz
ostatnio dodany post
Na wszystkich drogach tylko światła, ronda, tunele i estakady nas ratują.:):):)
REKLAMA
REKLAMA