28 maja w Ziębickim Centrum Kultury odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty przygotowana przez Przedszkole Miejskie nr 1 w Ziębicach.
Podczas wydarzenia dzieci z grupy „Pingwinki” zaprezentowały program artystyczny dla rodziców i zaproszonych gości. Jednym z elementów uroczystości były wspólne tańce dzieci z mamami.
W wydarzeniu uczestniczyli także przedstawiciele samorządu. W imieniu burmistrza Ziębic życzenia wszystkim mamom złożyła zastępca burmistrza Małgorzata Wołczyk. Podczas spotkania podkreślano znaczenie relacji rodzinnych i wspólnego spędzania czasu.


Występ przedszkolaków z okazji Dnia Mamy i Taty w Ziębickim Centrum Kultury fot.: Gmina Ziębice
zdjęcie 23 z 26
foto_private_policy
Występ przedszkolaków z okazji Dnia Mamy i Taty w Ziębickim Centrum Kultury
2026-05-30 09:39:14
gość: ~XDD
A Ochał to tam po co?
2026-05-30 21:19:07
gość: ~Ed
@~XDD
No przecież piszą, że był występ przedszkolaków!
2026-05-31 20:25:26
gość: ~wiki
@~XDD
Akurat występy przedszkolaków albo seniorów to poziom w sam raz dla niego.
2026-05-31 21:11:00
gość: ~ziebiczankaaa
już patrzeć nie można na jego ciągły lans
Panie Wiktorze... trochę pokory
2026-06-01 09:50:40
gość: ~san
ostatnio dodany post
@~ziebiczankaaa
on myśli, że będzie popularny, a tu odwrotnie, im więcej, tym gorzej
REKLAMA
REKLAMA