Express-Miejski.pl

III Przegląd Kolęd i Pastorałek

Dodane przez: mat.pras.

Data: 2019-01-26 10:00 Złoty Stok

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy nie zdążyli się nasycić świątecznym klimatem, ponieważ już 26 stycznia do Złotego Stoku zjadą setki kolędujących. W Centrum Kultury i Promocji oraz w kościele parafialnym odbędzie się III Przegląd Kolęd i Pastorałek „W Betlejem przy drodze…”. Imprezę honorowym patronatem objęli Burmistrz Złotego Stoku oraz Ksiądz Biskupa Ignacy Dec.

Jest to już trzecia edycja Przeglądu, który z roku na rok skupia nie tylko coraz większą publikę, ale również systematycznie powiększa grono wykonawców. Podczas I Przeglądu zaprezentowało się niemal 370 uczestników, kolejny to już prawie 700 występujących z trzech województw. Jak będzie w tym roku?

W „III Przeglądzie…” zespoły zaprezentują się w trzech kategoriach (Chóry / Chóry seniora /Zespoły ludowe, artystyczne, folklorystyczne, śpiewacze). W każdej z nich jury przyzna 3 nagrody. Oprócz tego jeden z zespołów otrzyma Grand Prix Przeglądu. Na zakończenie III Przeglądu odbędzie się koncert laureatów, który zwieńczy całe wydarzenie.

Wszystko rozpocznie się około godziny 10:00 i potrwa do godzin popołudniowych. Wszystkich spragnionych muzycznych wrażeń zapraszamy więc do Złotego Stoku, aby wspólnie stworzyć wspaniały, świąteczny klimat.

Jeśli chciałbyś wystąpić ze swoim zespołem lub chórem – zadzwoń 74 81 75 591 lub napisz ckip@zlotystok.pl. Zostało jeszcze tylko kilka miejsc!

mat.pras.

foto_private_policy

REKLAMA


REKLAMA