Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Na sygnale

 • Skradli elementy ogrodzenia i wieźli na złomowisko

  2011-09-22

  Skradli elementy ogrodzenia i wieźli na złomowisko

  Policjanci z ogniwa patrolowo interwencyjnego zatrzymali dwóch mieszkańców Ząbkowic Śl., którzy wieźli na wózku dwa przęsła ogrodzeniowe. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

  skomentuj

 • Zawodach MDP w Nowolesiu

  2011-09-22

  Zawodach MDP w Nowolesiu

  18 września w Nowolesiu odbyły się pierwsze zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zawodach wzięły udział cztery drużyny młodzieżowe.

  skomentuj

 • Za kilkanaście złotych mogło dojść do katastrofy

  2011-09-21

  Za kilkanaście złotych mogło dojść do katastrofy

  Policjanci z Komisariatu w Kamieńcu Ząbkowickim wraz z funkcjonariuszami SOK zatrzymali mężczyznę, który przez chęć zysku i bezmyślność mógł spowodować katastrofę kolejową. Mężczyzna odpowie przed sądem za spowodowania zagrożenia katastrofą oraz kradzież na...

  liczba komentarzy 2

 • Znów ta Dębowina !

  2011-09-20

  Znów ta Dębowina !

  Wczoraj około godziny 16:20 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Ząbkowicach Śląskich zadysponował dwa zastępy OSP Bardo oraz jeden zastęp JRG Ząbkowice Śląskie do wypadku samochodowego na trasie K-8 na Dębowinie.

  liczba komentarzy 4

 • Śmiertelny wypadek między Jordanowem Śląskim a Mleczną

  2011-09-18

  Śmiertelny wypadek między Jordanowem Śląskim a Mleczną

  Wczoraj, 17 września tuż przed północą doszło między Jordanowem Śląskim, a Mleczną do wypadku. Zderzyły się dwa auta osobowe marki Mazda i Seat. W obu autach łącznie znajdowało się pięć osób, dwie nie żyją.

  liczba komentarzy 15

 • Autobus z uczniami w Byczeniu

  2011-09-15

  Autobus z uczniami w Byczeniu

  Do nieprzewidzianego zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Byczeń. Na jadący autobus przewożący dzieci szkolne spadł kilkudziesięciometrowy komin starej cegielni. W wyniku prawdopodobnie ataku terrorystycznego 20 osób z autokaru zostało poszkodowanych.

  liczba komentarzy 7

 • Znowu ta Dębowina

  2011-09-08

  Znowu ta Dębowina

  Dzisiaj na kilka minut przed godziną jedenastą doszło do wypadku na drodze krajowej nr 8. W miejscowości Dębowina, na odcinku drogi Bardo – Boguszyn doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego.

  liczba komentarzy 3

 • Zatrzymani z kradzionymi telefonami

  2011-09-08

  Zatrzymani z kradzionymi telefonami

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch chłopców, którzy mieli przy sobie dwa kradzione telefony. Za kradzież obydwaj staną przed Sądem Rodzinnym.

  skomentuj

 • Pożar bydunku gospodarczego w Brzeźnicy

  2011-09-07

  Pożar bydunku gospodarczego w Brzeźnicy

  Około godziny 8 wtorkowego poranka (06.09.) Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania odebrał zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w Brzeźnicy. Dzwonki alarmowe usłyszeli strażacy I zmiany służbowej i natychmiast z ząbkowickiej JRG wyruszył pierwszy i drugi...

  skomentuj

 • Program prewencyjny Policji „Jesteśmy Odpowiedzialni”

  2011-09-06

  Program prewencyjny Policji „Jesteśmy Odpowiedzialni”

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich rozpoczęli działania prewencyjne mające na celu poprawę bezpieczeństwa członków ogrodów działkowych. Odbyły się i odbywają na bieżąco nocne oraz dzienne patrole policyjne, a także organizowane są...

  skomentuj

 • Bezpieczna droga do szkoły

  2011-09-06

  Bezpieczna droga do szkoły

  Już rozpoczął się nowy rok szkolny. Dolnośląscy policjanci w związku z tym we wrześniu przeprowadzą wzmożone działania prewencyjne pod kryptonimem „Bezpieczna droga do szkoły”.

  skomentuj

 • OSP Bardo w gotowości bojowej

  2011-09-04

  OSP Bardo w gotowości bojowej

  Z dniem 31.08.2011 roku, godzina 12:00 Ochotnicza Straż Pożarna w Bardzie została ponownie wprowadzona do podziału bojowego i może ponownie uczestniczyć w akcjach ratowniczo-gaśniczych.

  liczba komentarzy 24

REKLAMA