Express-Miejski.pl

Jutro startuje XX Powiatowy Rajd Rowerowy. - Zapraszamy całe rodziny - zachęca starosta

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

15 czerwca w godzinach porannych entuzjaści kolarstwa będą mogli wziąć udział w XX Powiatowym Rajdzie Rowerowym w Henrykowie (gm. Ziębice).

W tym roku rajd wyruszy z boiska przy Klasztorze Cystersów. Jubileuszowa edycja została tak zaplanowana, by mogły w niej udział wziąć wszystkie chętne osoby, bez względu na wiek i stan kondycji fizycznej. - Zapraszamy całe rodziny do udziału w Powiatowym Rajdzie Rowerowym. Łatwa i przyjemna trasa, poprowadzona duktami pakowymi, nie powinna nikomu przysporzyć problemów, a otaczająca przyroda i okoliczne zabytki pokażą piękno BIKE-owej Ziemi Ząbkowickiej – zachęca do udziału starosta Roman Fester. 

- Tradycyjnie dla wszystkich uczestników, którzy przejadą zaplanowaną trasę, mamy oddychające koszulki techniczne BIKE-owa Ziemia Ząbkowicka, opaski odblaskowe poprawiające widoczność na drodze oraz smycze reklamowe. W konkurencjach sprawnościowych są do wygrania atrakcyjne nagrody (w tym rowery górskie), a czas na łonie natury umili wspólne grillowanie – informuje Kinga Grabowa z ząbkowickiego starostwa.

Start rajdu zaplanowano na godzinę 9.45, a cykliści w trasę liczącą nieco ponad 6 km wyruszą z boiska przy Klasztorze Księgi Henrykowskiej. Tam też będzie się znajdowało biuro organizatora oraz miasteczko rowerowe. Zapisy w dniu rajdu od godziny 8. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na udział w rajdzie i oświadczenie o barku przeciwskazań. 

Regulamin do pobrania [KLIK] 

Szczegółowe informacje: 

Wydział Promocji, Oświaty i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śląskich, tel. 74 816 28 16, e-mail: promocja@zabkowice-powiat.pl

wkudrynska / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA