Express-Miejski.pl

Zderzenie trzech pojazdów między Przyłękiem a Braszowicami [foto] [aktualizacja]

Zderzenie trzech pojazdów między Przyłękiem a Braszowicami fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na krajowej ósemce między Przyłękiem a Braszowicami doszło do zdarzenia z udziałem dwóch osobówek i pojazdu ciężarowego. W jednym z aut jechało 3-letnie dziecko.

Zdarzenie miało miejsce 15 kwietnia około godz. 20.30. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący Fiatem Seicento jadący od Barda w kierunku Ząbkowic Śląskich, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w koło jadącego w przeciwnym kierunku samochodu ciężarowego, a następnie uszkodził jeszcze jadący za nim samochód osobowy marki Audi i wylądował w przydrożnym rowie. 

Pojazdami łącznie podróżowało sześć osób. Wszystkie opuściły samochody przed przybyciem służb ratunkowych. Dwie osoby, kierowca Fiata i jego trzyletnie dziecko znajdują się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie doznali obrażeń.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Kieruje nim policja.

[AKTUALIZACJA, 16.04, godz. 14.30]: Kierujący Fiatem Seicento na łuku drogi nie zachował bezpiecznej odległości od wymijanego samochodu ciężarowego marki DAF, doprowadził do bocznego zderzenia, po czym zjechał do rowu. Odłamki z obu pojazdów uszkodziły samochód osobowy marki Audi, który jechał za ciężarówką. Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi. Kierujący Fiatem Seicento został ukarany mandatem karnym - informuje Ilona Golec, oficer prasowa z ząbkowickiej policji. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

mwinnik / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA