Express-Miejski.pl

Dachowanie na ul. Osińskiej w Ziębicach i 40-latka jadąca Punto z blisko trzema promilami [raport]

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Sporo pracy mieli policjanci z powiatu ząbkowickiego w ubiegłym tygodniu. Mundurowi zatrzymali kilku mężczyzn z narkotykami oraz kierujących po alkoholu lub z zakazem.

8 kwietnia po godz. 15 w Henrykowie (gm. Ziębice) funkcjonariusze policji zatrzymali 19-latka z powiatu ząbkowickiego, u którego ujawnili kilkanaście porcji marihuany. Po wykonaniu czynności nastolatek został zwolniony, a susz zabezpieczono.

9 kwietnia przed godz. 14 policjanci z Ziębic zatrzymali 32-latka z powiatu ząbkowickiego, który miał przy sobie kilka porcji marihuany. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany prez Sąd Rejonowy w Żorach do odbycia kary więzienia. Mężczyznę przewieziono do zakładu karnego.

9 kwietnia około godz 15.30 na ul. Osińskiej w Ziębicach 19-latka jadąca Fordem najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. - W wyniku zdarzenia do szpitala została przewieziona 5-letnia dziewczynka, która podróżowała z 19-latką. Kierująca była trzeźwa - wyjaśnia Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

10 kwietnia po godz. 12 w Wigancicach (gm. Ziębice) policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 50-latka jadącego Citroenem Jumperem. - Okazało się, że mężczyzna wsiadł za kółko mimo wydanej przez starostę decyzji o cofnięciu uprawnień. Po wykonaniu czyności został zwolniony, a pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym - informuje policjantka.

11 kwietnia po godz. 22 w Kamieńcu Ząbkowickim mundurowi zatrzymali 20-latka z niewielką ilością marihuany. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

14 kwietnia po godz. 15 w Kamieńcu Ząbkowickim policjanci zatrzymali 40-letnią powiatu ząbkowickiego, która jechała Fiatem Punto i miał blisko 3 promile alkoholu. Kobieta straciła już prawko.

14 kwietnia w Pawłowicach (gm. Ząbkowice Śląskie) policjanci zatrzymali 42-latka, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

powiat ząbkowicki

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA