Express-Miejski.pl

Dobiegły końca wybory sołeckie w gminie Ziębice. Znamy nazwiska wszystkich sołtysów [zestawienie]

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Zakończyły się zebrania wiejskie w gminie Ziębice zwołane w celu wyborów sołtysów i rad sołeckich. Przedstawiamy nazwiska sołtysów i członków oraz członkiń rad sołeckich.

Sołectwo Biernacice:

Sołtys: Małgorzata Koziura

Rada sołecka: Kamila Blicharska, Katarzyna Andrzej Janik, Kamila Krokoszyńska, Wiktor Skotnicki oraz Robert Stachnik.

Sołectwo Bożnowice:

Sołtys: Jan Tracz

Rada sołecka: Sylwia Korgól, Marta Mirek, Małgorzata Turzańska, Katarzyna Kocjan oraz Piotr Malinowski. 

Sołectwo Brukalice:

Sołtys: Mariola Pędziwiatr

Rada sołecka: Katarzyna Banasik, Aleksander Markiewicz oraz Marek Dziesiński.

Sołectwo Czerńczyce:

Sołtys: Józef Bieńka

Rada sołecka: Alicja Stolarska, Lesław Nowak, Mariusz Chlebicki, Adam Cieślik oraz Arkadiusz Cieślik.

Sołectwo Dębowiec:

Sołtys: Elżbieta Sawicka

Rada sołecka: Edyta Majkowska, Agnieszka Szarek-Mąkosza oraz Adam Karwa. 

Sołectwo Głęboka:

Sołtys: Bernardyn Kozłowski 

Rada sołecka: Piotr Kozłowski, Stanisław Danicki, Jerzy Grubizna, Jolanta Śliwka oraz Adam Ciszek.

Sołectwo Henryków:

Sołtys: Ryszard Dziuba

Rada sołecka: Adriana Jaworek, Małgorzata Galik, Małgorzata Stachura, Jakub Kopciński, Tadeusz Łazarczuk, Marcin Misiek oraz Marcin Szczepańczuk.

Sołectwo Jasienica:

Sołtys: Józef Danielak

Rada sołecka: Rafał Jacheć, Mirosław Buc oraz Aleksy Grzebielec.

Sołectwo Kalinowice Dolne:

Sołtys: Magdalena Piątkowska

Rada sołecka: Anna Dłutowska, Grzegorz Sury oraz Władysław Cichowski.

Sołectwo Kalinowice Górne:

Sołty: Jolanta Bednarz

Rada sołecka: Marek Kłak, Adam Bednarz oraz Aneta Sziler.

Sołectwo Krzelków:

Sołtys: Tomasz Wolanin

Rada sołecka: Andrzej Boczar, Władysław Boczar, Andrzej Makos, Elżbieta Mika oraz Krzysztof Żebrowski.

Sołectwo Lipa:

Sołtys: Edycie Zaklukiewicz

Rada sołecka: Maciej Jurkowski, Magdalena Patrzyk oraz Ewelina Twarda

Sołectwo Lubnów:

Sołtys: Artur Piekarski

Rada sołecka: Katarzyna Syc-Skraba, Edyta Lisowska, Patrycja Słobodzian oraz Piotr Kasperski.

Sołectwo Niedźwiednik:

Sołtys: Adam Giziński

Rada sołecka: Piotr Bryjak, Maciej Giziński, Lesław Gralewski, Zygmunt Nowak, Małgorzata Pawełek, Karolina Pękalska oraz Agata Syrek.

Sołectwo Niedźwiedź:

Sołtys: Robert Szwarc

Rada sołecka: Anita Książczyk, Bartłomiej Szwarc, Piotr Szczepański oraz Gabriel Dumanowski.

Sołectwo Nowina:

Sołtys: Emil Gołaszewski

Rada sołecka: Zenon Cygan, Barbara Miesiączek oraz Tadeusz Widziak.

Sołectwo Nowy Dwór:

Sołtys: Grzegorz Malinowski

Rada sołecka: Edyta Iskra, Anna Stachurska, Dagmara Rubis, Damian Krępa, Łukasz Budakowski, Jan Flader oraz Dawid Iskra. 

Sołectwo Osina Mała:

Sołtys: Grzegorz Stojanowski

Rada sołecka: Anna Osiecka, Piotr Bieszczad i Aleksander Grubizna.

Sołectwo Osina Wielka: 

Sołtys: Grzegorz Ciszewski 

Rada sołecka: Bożena Cielińska, Dariusz Cieliński, Mieczysław Kieć, Jarosław Syrek oraz Alicja Wiecha. 

Sołectwo Pomianów Dolny:

Sołtys: Wiesław Sala

Rada sołecka: Małgorzata Skrzypczak, Jarosław Blicharski, Andrzej Dąbski, Leszek Wójcik, Grzegorz Graczyk, Jan Kolan, Tomasz Zaręba. 

Sołectwo Raczyce:

Sołtys: Zygmunt Celner

Rada sołecka: Michał Galik, Mirosław Klich oraz Teresa Tkacz. 

Sołectwo Rososznica:

Sołtys: Grzegorz Aibin

Rada sołecka: Marcin Zabłocki, Waldemar Wójcik, Tomasz Łukasik, Ryszard Sowa oraz Wojciech Dębicki. 

Sołectwo Skalice:

Sołtys: Grzegorz Ślusarek 

Rada sołecka: Aneta Tworzydło, Marzena Koruba oraz Łukasz Ciecierski.

Sołectwo Służejów:

Sołtys: Józef Kozłowski 

Rada sołecka: Aneta Dmytrów, Edyta Olchowa oraz Paweł Kozłowski. 

Sołectwo Starczówek:

Sołtys: Marek Zając

Rada sołecka: Krystyna Kaczmarska, Marlena Gancarz, Krzysztof Wieczerzak, Stanisław Gurtatowski oraz Dawid Bąbasz. 

Sołectwo Wadochowice:

Sołtys: Jan Przyszlakiewicz

Rada sołecka: Anna Kiczma, Beata Celner, Joanna Jaremczuk, Marian Jelonek oraz Sebastian Rachowiecki. 

Sołectwo Wigańcice:

Sołtys: Grażyna Świdzińska

Rada sołecka: Anna Świdzińska, Monika Dudek, Mariusz Burka, Artur Huszcza oraz Robert Iskra. 

Sołectwo Witostowice:

Sołtys: Przemysław Stróżewski

Rada sołecka: Mariusz Jankowski, Krzysztof Stukus oraz Bernada Pasek. 

Sołectwo Ziębice:

 

Sołtys: Amelia Sołtysiak 

Rada sołecka: Agata Sobków, Jerzy Koprowski oraz Wiktor Ochał.  

mwinnik / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Dobiegły końca wybory sołeckie w gminie Ziębice. Znamy nazwiska wszystkich sołtysów [zestawienie]

    2019-03-17 11:21:36

    gość: ~Eldorado

    ostatnio dodany post

    W radzie sołeckiej w Ziębicach radni z rady miejskiej. Władzy im za mało?!????

REKLAMA