Express-Miejski.pl

Szkolenia z zarządzania projektami z wykorzystaniem metod Prince2 oraz Agile PM

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W powiecie ząbkowickim szkolenia odbędą się w dniach 5-7 kwietnia oraz 12-14 kwietnia. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 marca.

Warsztaty dotyczą profesjonalnego zarządzania projektami z wykorzystaniem metod Prince2 oraz Agile PM i są jednymi z najpopularniejszych podejść do zarządzania w Europie. Warsztaty odbywają się w piątek od godz. 15 do 20, oraz sobotę i niedzielę w godz. od 8 do 17. Zgłoszenie na szkolenie wymaga formy pisemnej. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie przesłać go do Fundacji Dobrych Działań.

Zdobyte podczas nich umiejętności mogą zostać wykorzystane zarówno podczas realizacji niedużych projektów w organizacjach pozarządowych, jak skomplikowanych procesów realizowanych przez duże zespoły w przedsiębiorstwach o różnej wielkości i w różnych branżach. Proponowane metody mogą być także wykorzystywane w realizacji zadań w administracji publicznej oraz edukacji. 

Szkolenia dla uczestników są nieodpłatne, organizatorzy zapewniają: wyżywienie, nocleg (w razie potrzeby) oraz materiały szkoleniowe. Warunki jakie trzeba spełnić wziąć udział w szkoleniach: ukończone 18 lat, nie prowadzenie działalności gospodarczej, nie pobieranie nauki oraz zamieszkiwanie na terenie powiatu ząbkowickiego. Nie ma znaczenia posiadane wykształcenie oraz wykonywany zawód.

Kontakt: 

Fundacja Dobrych Działań
Ząbkowice Śląskie
ul. 1 Maja 7 p. 17 ( II piętro ),
Bożena Wójcicka, nr tel. 606333989
email: szkolenia@fundacjadobrychdzialan.org

Strona internetowa [KLIK]

Do pobrania:

mat. płatny

0

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Dodawanie komentarzy zostało tymczasowo zablokowane

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA