Express-Miejski.pl

ZLF: W sobotę poznamy mistrza XVI edycji. Tytułu sprzed roku bronią Nauczyciele [harmonogram]

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

Już w tę sobotę poznamy zwycięzcę XVI edycji Ząbkowickiej Ligi Futsalu. O miano najlepszej ekipy powalczą: Straż Pożarna, Precelek, Nauczyciele oraz Orzeł Piława Dolna.

Pierwszy mecz półfinałowy zaplanowano na godz. 17.30. Zmierzą się w nim najlepsza ekipa sezonu zasadniczego, czyli Straż Pożarna i czwarty zespół fazy wstępnej Orzeł Piława Dolna. Po nich na parkiecie pojawią się zespoły Precelka i Nauczycieli.

Zwycięzcy półfinałów zagrają w finale, który zaplanowano na godz. 20.20. Wcześniej, o godz. 19.30, odbędzie się mecz o trzecie miejsce. Mistrzostwa sprzed roku będzie broniła ekipa Nauczycieli, która w finale okazała się lepsza od Orła Piława Dolna. Trzecie miejsce przed rokiem zajął Consultor Team, który w tym sezonie znalazł się poza najlepszą czwórką.

AKTUALNE TABELE WSZYSTKICH LIG [KLIK]

W tym roku nie będą rozgrywane mecze barażowe o pierwszą ligę. Oznacza to, że w pierwszej lidze pozostaje osiem najlepszych zespołów fazy zasadniczej, a w miejsce Supa Strickas i Sajdersów awansują zwycięzcy półfinałów z fazy playoff II ligi. Jeśli chodzi o kwestię spadków z II ligi i awansów z III sprawa wygląda podobnie. Dwie najniżej notowane drużyny z II ligi po fazie zasadniczej spadają do III ligi, a awans wywalczą zwycięzcy półfinałów podczas rozgrywek playoff. W playoffach każdej z lig grają cztery najlepsze zespoły fazy zasadniczej.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA