Express-Miejski.pl

Rok darmowego wejścia na kryty basen w Ząbkowicach Śląskich? To możliwe!

Gmina Ząbkowice Śląskie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na nazwę Krytego Basenu w Ząbkowicac fot.: UMiG Ząbkowice Śląskie

Gmina Ząbkowice Śląskie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na nazwę Krytego Basenu w Ząbkowicach Śląskich. Do wygrania roczny karnet na krytą pływalnię!

Nazwa obiektu w jednoznaczny sposób ma oddawać charakter jego przeznaczenia oraz kojarzyć się z jego usytuowaniem. Nazwa ma być rozpoznawalna w znaczeniu marketingowym. Będzie umieszczana na różnego rodzaju materiałach promocyjnych i informacyjnych.

Każdy uczestnik może złożyć maksymalnie trzy propozycje. W przypadku, gdy nadsyłane propozycje nazw będą się powtarzać, do konkursu kwalifikuje się autor pierwszej z nich. Każda propozycja powinna zawierać imię i nazwisko autora, adres e-mail oraz nr telefonu. Konkurs trwa do 1 marca do godz. 15.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mailaleksandra.mrozek@zabkowiceslaskie.pl, a zwycięzcę wyłoni specjalnie powołana komisja konkursowa. Pełny regulamin konkursu dostępny jest tutaj [KLIK].

ms. / em24.pl

12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA