Express-Miejski.pl

Chciała kupić konsolę Playstation 4 za...100 zł. Sprzętu nie otrzymała [raport ząbkowickiej policji]

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Pijani kierowcy, oszustwo internetowe i mieszkańcy powiatu z narkotykami - tak w skrócie można podsumować miniony tydzień jeśli chodzi o biuletyn policyjny.

13 stycznia w godzinach porannych na terenie powiatu ząbkowickiego policjanci zatrzymali 27-latka, który kierował Oplem Astra, mając w organizmie 0.9 promila alkoholu. Po wykonaniu czynności mężczyzna został zwolniony, a pojazd przekazano osobie wskazanej.

Tego samego dnia mundurowi zatrzymali 33-latka z powiatu ząbkowickiego, który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia go do zakładu karnego za przestępstwa dokonane w 2016 roku. Policjanci przewieźli mężczyznę do aresztu, a następnie zakładu karnego. W ręce policjantów wpadli też 29-latek i jego trzy lata młodszy kolega. Ten pierwszy miał przy sobie niewielką ilość amfetaminy, a ten drugi kilka porcji marihuany. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyźni po złożeniu wyjaśnień zwolnieni.

9 stycznia na terenie gminy Kamieniec Ząbowicki wpadł 42-latek z powiatu ząbkowickiego. Jechał Volkswagenem Passatem i miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Dzień wcześniej w Ząbkowicach Śląskich funkcjonariusze zatrzymali 27-latka z powiatu ząbkowickiego, który miał przy sobie kilka porcji mefedronu. Policjanci sprawdzili też jego mieszkanie, gdzie znaleźli tabletkę exctasy.

Kilka dni temu na policję zgłosiła się mieszkanka powiatu ząbkowickiego, która najprawdopodobniej padła ofiarą internetowego oszustwa. Kobieta zamówiła konsolę Playstation 4 za kwotę 100 zł, wpłaciła pieniądze za sprzęt na podane konto, jednak do tej pory nie otrzymała konsoli ani zwrotu pieniędzy.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA